Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menjek dolgozni, vagy fejezzem...

Menjek dolgozni, vagy fejezzem be az iskolát?

Figyelt kérdés

20/F


Felvidékről származom.


Picit hosszú lesz amit leírok, de leccives próbáljátok tanácsot adni. Hypochonder vagyok eléggé.


Az utóbbi időkben szédül a fejem, voltam háziorvosomnál, és 150/90 ball kéz, és 160/90 jobb kéz. Kiírt MAGNOSOLV tablettát amit szedem is. Már jobb egy kicsit. Kiírt kardiológiara, már be is rendelkeztem. ELENIUM tablettát kiírt, de nem szedem, anyum szerint, ezek csak dilisek szedik. Akkor szedem a foreverből a Royal Jelly-t, és sedatif pc-t. Vérnyomást otthon nem mérem, fóbiám van tőle. Máma voltam vérvételen, holnap délben lesznek az eredmények. Szüleim szerint semmi bajom, hogy tönkre teszek mindenkit a családban. De akkor inkább fojtsam magamban? Mert mindig azt mondom, depis vagyok, szédülök.


Most iskolába se járok, se nem tanulok, se nem járok munkába iskolás műszakon. Szüleim szerint ez így tovább nem mehet. 15-16.-án voltak a vizsgaim, nem tudtam ott lenni, mert beteg voltam. Most 29-30.-án megyünk iskolába, és nyakamon lesz Regalabb 5-10 írásbeli egy nap, és másik nap ugyanannyi. Nem tanulok egyáltalán, csak a bajommal vagyok elfoglalva. Munkába még nem mehettem múlt héten, mert beteg voltam, és ezen a héten még nem hívtak. Jövőhéten vannak ünnepek, és 2 nap suli is van.



Lehet nincs semmi bajom, csak egyszerűen beképzelem magamba. Lehet ez ettől is? Lehet attól is, hogy nem járok sehova, csak otthon vagyok? Se barátok, se barátnő. Amikor jártam munkába más voltam.



Szerintetek hol változtassak? Folytassam az iskolát távúton, hogy minden 2 hétben 2 napot járni iskolába, vagy beállni állandó munkába vagy iskolás műszakon dolgozni. Mert tanulni nem tanulok, lusta vagyok, csakis a problémámmal vagyok elfoglalva, és sokat jár az agyam, csak a bajt keresem.



Köszönöm nagyon szépen a válaszokat, tanácsokat.


2018. okt. 25. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
fejezd be a sulit, járj pszichomókushoz hátha jobb kedvre derít és heti pár órában dolgozz...amennyire marad idő. így nem lesz időd a bajaidon gondolkozni és sajnálkozni
2018. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalább az érettségi legyen meg, anélkül nem sok a lehetőség. Keress egy jó orvost, és pihenj, hagyd a súlyos gondot a suliban, a családi gondot otthon ;)
2018. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!