Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Teljesen bezárkoztam. Úgy erzem elzártan magam mindenki elol. 19 éves lány vagyok és meg nem volt kapcsolatom de már szeretnék és van egy fiú aki tetszik de rá se merek nézni. Mit tehetnék?

2018. okt. 25. 22:21
 1/4 anonim válasza:
Hallgasd vezérünk, Orbán Vitéz Viktor beszédét minden nap, szavazz a FIDESZRE!!!!!!
2018. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és flörtölj vele.
2018. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem meg megett a deprteszió, évek óta nem is beszélek senkivel, és barátnőt meg ennyi ribi közt szerezni nehéz lehet, ha ilyen téren normálisan gondolkodik akkor vagy az is depressziós és meg se lehet találni az ilyet, vagy már "foglalt" stb. ugye, így márr az első kommentelő nem is hangzik olyan hülyeségnek :'(

17f...

2018. okt. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezdésnek kezdj el beszélgetni olyan emberekkel akik kedvesek és megértőek. Ha gondolod nekem írhatsz szívesen feldobom a napjaidat 21F
2018. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!