Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti kiket szoktatok...

Lányok ti kiket szoktatok megbámulni (nézni) az aki szép vagy az aki csunya?

Figyelt kérdés
Természetesen úgy értem hogy a lány nézi a fiút.)

2018. okt. 27. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

- feltűnő valamiért, ez bármi lehet, egy feltűnőbb haj, ruha, vagy nagyon helyes, vagy nagyon fura rajta valami

- vagy annyira szimpatikus a kisugárzása, de ez megmagyarázhatatlan, hogy pontosan miért

2018. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ. Meg aki leírja.
2018. okt. 27. 18:57
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Aki érdekes.
2018. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy érted hogy érdekes?
2018. okt. 27. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit csúnyának tartok, már csak tapintatból sem bámulom meg, bár nagyon hosszasan azokat sem merem, akik tetszenek, mert isten ments, hogy észrevegyék. :D Egyébként jellemzően a feminin szépségű/gyermeki bájjal megáldott srácokat nézem meg, vagy azokat, akiknek rohadt jó stílusuk van.
2018. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet van benne valami, de ez a lány megállás nélkül bámult.
2018. okt. 28. 01:17
 7/8 Metionin ***** válasza:
#4: érdekes az arca, a szeme, a haja, érdekes a ruhája vagy a tetkói, szóval ami felkelti a figyelmemet. Pl. ma lopiban megbámultam a buszon egy srácot, az egyik szeme kék volt, a másik barna.
2018. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, de szerintem akkor sem kéne bámulni a másikat. Én sem bámulom, ők se bámuljanak engemet.
2018. okt. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!