Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagy teher elvenni...

Miért ilyen nagy teher elvenni egy szórólapot?

Figyelt kérdés
Ha szórólapozunk, nyilván az a feladat, hogy elosszuk a legtöbb szórólapot. Na most miert esik mindenki nehezere elvenni egxet es ha nem erdekli kidobja a legközelebbi kukaba?????
2018. okt. 28. 12:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én sem veszem el, felesleges hulladék, a dolog pedig nem érdekel, akkor mi a lótúrónak venném el?

Nagynéha megsajnálom a szórólapozót, néha pedig érdekel, hogy mit ad, de ha első látásra felesleges, nyilván kidobom, nem? (Hacsak el nem viszem szelektíven gyűjteni vagy elégetni, ezekre azért szoktam ügyelni. De az első pont, hogy NEM szerzek szemetet, ha ez elkerülhető.)

2018. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Majd még az kerülgessen adott esetben egy kuka felé, akit nem érdekel, igaz?
2018. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ígyis úgyis hulladék és szennyezi a környezetet mert nem a szórólapozók találják ki hogy mit osszanak. Ha nem Ön veszi el, elveszi más és ugyanúgy szennyezzük vele a környezetet.
2018. okt. 28. 12:46
 4/21 A kérdező kommentje:
És honnan tudják hogy nem érdekel ha el se veszik, hogy mi az....
2018. okt. 28. 12:46
 5/21 anonim ***** válasza:
Mert ami engem érdekel az nem a bolt bejáratánál élősködő majmok papírfecnijén jut el hozzám.
2018. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert leszarom. Engem nem a legakciósabb termék/áruház érdekel. Ha programot akarok csinálni kinézem otthon neten. 28 éves vagyok, életemben ha egyszer vettem el szórólapot mert valóban érdekelt.
2018. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az. A legidegesítőbb az, mikor egy ilyen féreg azért is beledobja az ember szatyrába a vackát, tanúja voltam nem egyszer.
2018. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sokan ma már a kéretlen, tolakodó reklámoktól megcsömörlöttünk, sőt korábbi években nekem volt már rossz tapasztalatom tolakodó utcai zaklatókkal is.

Telefonos marketinges zaklatók is vannak ilyenek, némelyik olyan arcátlan stílusban bír megszólalni, hogy én legszívesebben rögtön az arcába rúgnék.

Valamikor régen utcán is volt olyan esetem, amit én tolakodónak tartottam, ezért úgyis szóltam vissza neki, mint egy szardarabnak.

Ja, de önérzetük az persze van, mindegyik ilyen zaklatónak. Még neki állt feljebb, jött utánam, kötekedett, egy szar, taknyos suhanc.


Azt valamilyen szinten elismerem, hogy a szórólapozó is a munkáját végzi és nem lehet általánosítani, nem mindenki pofátlan.


Viszont nekem más gondom is van ezekkel, még akkor is, ha udvarias. Egyszerűen utálom, ha bármit rám akarnak tukmálni. Majd én eldöntöm, hogy engem mi érdekel. Meg az utcán se tolakodjanak a privát szférámba, mert egyszerűen van ebben valami irritáló.

2018. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha odamennék hozzád egy maréknyi szeméttel, és a kezedbe akarnám nyomni, te elfogadnád?

Tetszik vagy sem, de egy szórólap ugyanez a kategória a legtöbb ember számára.

2018. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én áltaban elveszem a szórólapot,nem okoz gondot az a pár másodperc.
2018. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!