Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem igazságtalan...

Szerintetek nem igazságtalan hogy valaki gazdagságba éli le az életét más szegénységbe? Miért érdemel a világ javaiból az egyik ember többet mint a másik? Ti újjá akarnátok születni gazdagként?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én sehogyan nem akarok újjászületni ha már egyszer végre megszabadultam ettől a fos élettől.
2018. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
te miért érzel így?
2018. okt. 29. 19:03
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Nincsenek “világ javai. Az van, amit megszerzel, a gyerekednek meg azt adod át, amit megszereztél és megtartottál. Ha nem tetszik, hogy két csóró szülő jutott neked, hát őket hibáztasd, ne a világot. Esetleg igyekezz saját jogon meggazdagodni, többeknek sikerült már.
2018. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Csak abban az esetben lenne meg az igazságosság esélye, ha igaz lenne a buddhisták reinkarnációs meg karmás meséje, de amíg nincs rá bizonyíték, addig csak mese. Igen, nagyon úgy tűnik, hogy az élet igazságtalan. Kihozhatod a maximumot a lehetőségeidből, és ez adhat elégedettséget, de attól még ami igazságtalan az igazságtalan.

Egyébként ha már megkérdezted, és nem kőgazdagnak születnék újra, hanem olyan matematikus lennék, mint pl. Terence Tao. Szeretnék én is annyi mindent átlátni, megérteni. Sajnos sz.r genetikai csomagot kaptam :-(

2018. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
utolsó! ne légy buta! azért vannak csak gazdagok mert vannak szegények szegénység nélkül nincs gazdagság. (na ezen gondolkodj el)
2018. okt. 29. 19:08
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen megértelek kérdező.

Nálunk is igen nagy szegénység van.

Hónap végén, már alig tudjuk kifizetni a bérét a kertésznek, az inasnak, a szobalánynak és a sofőrnek....

:)

2018. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem tudom ebben mi a vicces, remélem te is megtapasztalod amit sok ember
2018. okt. 29. 19:12
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Tapasztalat, hogy a nőknek nincsen humora.

Neked sincsen!

2018. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Túl korán születtünk. A távoli jövőben sokkal sokkal jobb lesz az élete minden embernek.
2018. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem.

Tanulj inkább valami jó szakmát meg nyelveket.

2018. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!