Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lehetséges, hogy...

Mennyire lehetséges, hogy középfokú végzettséggel keressek annyit, hogy el tudjam tartani magamat?

Figyelt kérdés

Szeretnék valahogyan önállósodni, a családomtól elköltözni, mert nagyon rossz otthon a helyzet, és rossz hatással van a mentális egészségemre. Úgy érzem, sok gondom megoldódna, ha sikerülne otthonról elköltöznöm, de sajnos nem tudom, hol kezdjem. Albérletbe szeretnék költözni, akár lakótárssal együtt is. Jelenleg tanulok, de szeretném félbehagyni a következő félévtól a tanulmányaimat, és dolgozni, valamint elköltözni, aztán folytatni az egyetemet, ha talpra álltam. Szerintetek lehetséges ez, ha csak éretsségi bizonyítványom van? Van valami tippetek, tapasztalatotok? Köszönöm!

22/L


2018. okt. 29. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
*félévtől, *érettségi
2018. okt. 29. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván fontos, hogy ne írd le, hogy melyik országrészről / városról beszélsz, hiszen akkor esetleg konkrétumot is lehetne mondani.


Általánosságban természetesen lehetséges, feltéve ha nem büdös a munka. (szalagmunka, árufeltöltő stb)

2018. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lakotarssal megoldhato, egyedul nem valoszunu. Mondjuk fugg attol is hogy hol van az alberlet, mas arak vannak egy kisvarosba mint pesten.
2018. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapest és környékére gondoltam.
2018. okt. 29. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lakótárs kell, mert BP-en nagyon felmentek az árak. De ha az megvan, akkor tudsz boldogulni, bár aranyéleted nyilván nem lesz, de hát valamit valamiért.


Viszont annyit nem tudsz összespórolni így, hogy tanulás mellett ne kelljen dolgoznod, erre készülj fel.

2018. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!