Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek keressek munkát...

Szerintetek keressek munkát most vagy csak ha befejeztem ezt a képzést?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, esti képzésre járok, heti 4 nap 4-8 óráig. Ez a szakma ráépül az előzőleg megszerzett szakmámra, szóval ezt még mindenképp leakarom rakni.

Mellette több osztálytársam is dolgozik a szakmában, bár biztos nincs sok szabadidejük.

Én már olyan nyár közepe óta keresek munkát, eddig behívtak két helyre, de már lassan két hete volt és még nem jeleztek vissza, szóval...

Egy kicsit már belefáradtam a munkakeresésbe, meg ebbe a sok visszautasításba.

Na meg nem tudom hogy bírnám a sulit és a munkát egyszerre. Hétközben mikor tanulnék?

Csak egy éves a képzés, júniusban végzek, szóval már nincs messze.

Anyukám igazából támogat, nem sürget, hogy dolgozzak, csak hát nem vagyunk olyan jó anyagi helyzetben, hogy én csak így eltartassam magam.

Legjobban a környezet véleménye zavar, pedig tudom, hogy nem kéne velük foglalkozni, csakhát mindenki kérdezget a munkával kapcsolatban.

Szerintetek mit csináljak?


2018. okt. 31. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szakmádba nem vesznek fel, akkor még mehetsz diákmunkára. azok rugalmasabbak is. találhatsz 4-6 órás munkát is.
2018. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem részmunkaidőben próbálkozzál. A napi 8 órás sok lenn, valószínű oda sem érnél a tanfolyamra, ha 16:00-kor kezdődik heti négy napon.
2018. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy a tanulói jogviszonyom pont most október végével megszűnik. Esti képzésen már elvileg nem lehet, diákmunkára menni. Részmunkaidő lehet jobb lenne, de egyenlőre 8 órábán se vesznek fel sehova...
2018. okt. 31. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!