Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy egy plázában...

Jól tettem, hogy egy plázában szóltam a biztonsági őrnek, hogy a férfi mosdóban kis suttyó tizenévesek festékszóróval fújkálják össze kabinokat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom, mi lett a végkifejlet, mert épp annyi időm volt, hogy szóljak a biztonsági őrnek, mivel kezdődött a film a moziban, amit néztünk.


31/F



2018. okt. 31. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
igen
2018. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
9%
inkább szartál volna bele, nem éri meg ilyeneken stresszelni.
2018. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"inkább szartál volna bele, nem éri meg ilyeneken stresszelni"


Pontosan azért tart itt ez az ország, mert mindenki "szarik bele" mindenbe és szemet huny a rongálás és a vandalizmus tekintetében (is). Meggyőződésem, hogy sokkal jobb lenne a környezetünk, ha nem lennénk közömbösek és vigyáznánk közösségi értékeinkre.

2018. okt. 31. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos a suttyó parasztok nem gondolnak bele, hogy adott esetben több 100 ezres vagy milliós kárt okoznak "poénból". Rájuk terhelném kamatosan, rögtön kétszer meggondolnák megérte e.
2018. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezek csak tizenévesek voltak. Nem tartom valószínűnek, hogy, aki gyerekként ilyet csinál, abból valaha normális, értékes ember lesz.
2018. okt. 31. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.


22/F

2018. nov. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Jól.
2018. nov. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Jól tetted, kétségkívül.


A következtésed az elkövetők jövőjére nézve elhamarkodott.

2018. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kölykök tanulnak belőle, bizti őrnek van mit csinálnia a drogériákban nők követésén kívül, az üzletnek kisebb kára keletkezik.
2018. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!