Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Kertes házban élünk jön a tél és egerek patkányok óhatatlanul befészkelnek a farakás közé akik kertesben lakik és fát tüzel tudja milyen ez.

Van 3 kistestű kutyánk akkorák mint a macskák. És apám mindig odahívja őket hogy fogják és azon veszekszünk hogy hagyja békén a kutyákat mert mivel nem nagy kutya így a patkány simán tud hatalmas bajt neki okozni volt is már hogy beleharapott a nyakába de az meggyógyult. És amikor odahívja őket mindig elhívom őket. És azon veszekszünk hogy mit hívom el őket, holott én csak féltem őket mert mind kistestűek. És szerintem patkányt fogni csapda és méreg való nem kutya, vagy ha már valaki kutyával teszi akkor legyen nagykutya.



2018. nov. 1. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Patkanyfogashoz olyan allat kell amelyik nem fel a patkanytol.
2018. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem félnek tőle én féltem őket hogy bajuk lesz ezért elhívom a kutyákat
2018. nov. 1. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
A foxi sem nagytestű, mégis egy komoly patkányvadász felnőtt korában.
2018. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ez nem foxi hanem pici keverék
2018. nov. 1. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Nem csak azért, mert megsebesíti, hanem bármit el is kaphatnak tőlük. Én is féltem a kutyámat, szóval megértelek.
2018. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!