Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok a mostani időjàrás...

Mit szóltok a mostani időjàráshoz? Szerintetek se normális? Mi lesz így a jövőben?

Figyelt kérdés

Itt jelenleg 22 fok van. Pólóban voltam az udvaron, meleg szél fúj. Nem emlékszem ilyenre, hogy november elsején szinte tavaszi idő lett volna. Általában mindig esik, vagy hideg van ha megyünk ki a temetőbe.

Mi lesz így a jövőben? Nem is lesz tél?



2018. nov. 1. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyik szemem sír, másik nevet... Örülök, mert gyűlölöm a hideget és a telet meg a 20 réteg ruhát és magát az öltözködést... Ha kiugrom a kertbe 5 percre 10 percig kell öltöznöm és még így is képes vagyok megtaknyosodni...


Másrészt meg szomorú vagyok, mert nem ez a normális, a bolygónk meg van bolondulva, tönkretették az emberek, elszaporodnak a kártevők, pusztul a természet :( Ezek mellett csak a legapróbb kedvrontó, hogy évek óta nem volt fehér a karácsony. :(

2018. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiányozna a tél, nincs rá szükség szerintem, bőven elég lenne egy ilyen ősz, ez teljesen élhető az élőlényeknek is, bár biztos vannak fajok amik nem örülnének neki hogy elmarad a tél.
2018. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek az lesz a következménye, hogy Márciusban még esni fog a hó. Egy hónappal el van csúszva az időjárás, a naptárhoz képest.
2018. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, lesz ennek következménye. :( Mondjuk én sem szeretem a telet, hideget, sőt most még fűteni sem kell, úgyhogy erre sem kell költeni, de nem normális ez,hogy novemberben pólóban vagyunk.
2018. nov. 1. 13:08
 5/18 A kérdező kommentje:
#1: Igen én is remélem, hogy legalább karácsonykor hideg lesz, és várható majd egy kis hó. Sokkal hangulatosabb úgy az ünnep.
2018. nov. 1. 13:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki vagyok készülve tőle. Múlt héten elő kellett vennem a melegebb kabátomat, mert megfagytam reggel és napközben is alig volt pár fok, most meg kellemes idő van. Márciusban van a szülinapom, legtöbbször mínusz van. Na, ezt utálom. Meg persze azt, hogy utána már áprilisban megint 25 fok van, amikor csak május-júniusban kellene, egész nyáron forróság, szeptembertől meg a hideg-meleg idő váltakozik. Nem csodálkozom, hogy sokan rosszul vannak, én sem bírom ezt, pedig 20 éves vagyok.
2018. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Globális felmelegedés van, ha nem vettétek még észre. Emlékszem 2000 körül még teljesen más volt az időjárás. Télen tele volt hóval az iskolaudvar. 2010 óta viszont szinte semmi hó nincs.
2018. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válaszolóval tökéletesen egyetértek. Van rólam fénykép, ahogy okt. 23-án bokáig a hóban gázolok! És milyen már az, hogy a Mikulás nem tud szánkón jönni, mert nincs hó?!
2018. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán 1 évre emlékszem, amikor áprilisban havazott. Az se volt hétköznapi jelenség. De ez már durva. Itt nem jégkorszak fog beköszönteni, hanem sivatagi éghajlat lesz előbb-utóbb.
2018. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha megnézed , ezen a napon 1926-ban volt a legmelegebb, szóval régebben is voltak ilyen esetek, bár nem ez a jellemző, de előfordul minden évben egy-két szélsőséges, a megszokottól eltérő időjárási jelenség. nem kell ezen csodálkozni, régen is voltak ilyenek, meg jövőben is lesznek.
2018. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!