Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindig azok szenvednek...

Miért mindig azok szenvednek akik nem érdemlik meg? Ennyire nem lehet igazságtalan az élet.

Figyelt kérdés

Nos 20 éves egyetemi hallgató vagyok, jó tanuló, sportolok,

mindenkivel kedves és jószívű vagyok és bár nem vet fel a pénz de jó szívvel adok egy kis aprót ha az utcán kéreget valaki. Nem cigizek, nem iszok életemben 1x voltam részeg. A szüleimmel élek mivel, tanulás mellett dolgozni nem tudok, hogy elköltözzek. A szüleim soha nem is támogattak, illetve nem is akarták, hogy megszülessek.

Hogy a kérdéshez visszatérjek, semmi másra nem lenne szükségem mint egy társra aki mellettem áll. De valahogy a lányokat nem érdeklem. Nem nevezném magam csúnyának és még sportolok is, 3 évig hobbi szinten boxoltam is, 5 év már focizom.

Példának okáért amiért igazságtalannak tarom ezt, vegyük apámat akire nyugodt szívvel mondhatom, hogy rossz ember. Alkoholista és többre becsüli az alkoholt mint a családját. Én pont az ellentettje vagyok, bármit megadnék egy családért és bármit megtennék értük ha már lenne, mégis én szenvedek és nézhetem ahogy az ismeretségi körömben mindenki szép lassan megnősül, családot alapít, komoly kapcsolatban van stb.

Ezek szerint mégis ennyire igazságtalan az élet? A rossz emberek megkaphatják azt amit a "jó" emberek nem?

Sokáig pozitív voltam, de egyre inkább úgy érzem, hogy nekem nem jár ki a boldogság, csak a szenvedés.



2018. nov. 2. 08:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
20 évesen ez a bajod? Hát még előtted az élet...
2018. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen ez mivel tudatában vagyok, hogy a későbbiekben sem fog változni semmi. Ugyan ez lesz 2 év múlva, 10 év múlva és a halálom napján is, egyedüllét és magány :)
2018. nov. 2. 09:07
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez egy tévhit.

Attól, hogy jó ember vagy és jó dolgokat csinálsz, abból még nem következik AUTOMATIKUSAN, hogy veled is jó dolgok fognak történni.

Attól, hogy jó ember vagy, még nem fognak kedvelni a csajok, és attol sem fognak utalni, ha rossz ember vagy.

Biztos van valami oka, amiért nem kellesz a csajoknak.

Kinézet, igényesség, ápoltság, intelligencia, nem unalmas személyiség, önbizalom, kezdeményezőkészség, önazonosság, humor, egzisztencia, anyagi hátter

Ezeket vedd sorba magad kapcsán.

2018. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

100%, hogy valami baj van veled, csak nem írtad le.


Annyira könnyű barátnőt találni, hogy az hihetetlen. Szóval bumm... itt a logikai bukfenc.

De a leírásodból már most megmondom, hogy a családoddal való kapcsolat rengeteg feszültséget okoz benned.. és ez a kapcsolatodaidra is ráfog menni, ha nem oldod meg!


Emellett megmerem kockáztatni, hogy önbizalomhiányod van vagy szorongsz. Ami a legnagyobb hátrány a lányoknál.

2018. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De persze ezt csak az érti meg aki tudja milyen érzés mikor a nap 24 órájában egyedül van és még arra a pár "barátra" se számíthat, a családról nem is beszélve. Egy átlagos napom: 5-kor felkelek megreggelizek, 6 körül elmegyek egy órát futni majd haza jövök zuhanyzok és 9-re megyek az egyetemre, délután 5 környékén haza érek, eszek majd tanulok. Leülök a géphez 1,5-2 órára vacsorázok tévét nézek majd alvás. Hétvégén ugyan ez csak egyetem helyett foci edzés, néha-néha ha rászánom magam elmegyek egy szórakozóhelyre és ennyi.
2018. nov. 2. 09:19
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 valóban egyre kevesebb az önbizalmam :)
2018. nov. 2. 09:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És az a sok ezer éves módszer, hogy udvarolj és meghódíts egy lányt, aki tetszik, még nem merült fel benned soha? Mert lehet, hogy ott lesz a megoldás.
2018. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan szenvednek.Ahogy én is de nem a magány miatt mint te.
2018. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ohh ha ezt nem írod akkor eszembe se jutott volna kösz! :O


Egyébként úgy elég nehéz bárkit is meghódítani ha azok a lányok akik normálisak már foglaltak, vagy valami más miatt koptatnak le.

Olyannal meg nem is próbálkozok aki nem az esetem, mert minek? Akikkel találkozom azoknak 80%-a meg úgy néz ki meg úgy viselkedik mint aki az utcasarokról jött. Nekem soha nem is jöttek be ezek ri.bancos kinézetű lányok, inkább a természetes stílus. Nem mondom, hogy nem szedtem fel pár ilyen lányt "szórakozni", de egy olyan kapcsolatot aminek 2,5 éve lett vége nem pótolhat pár egy éjszakás.

2018. nov. 2. 09:42
 10/21 anonim ***** válasza:
Tehát nem jársz társaságba, aztán nyarvogsz, hogy nincs társaságod. Neked nem a sors, meg a karma keseríti meg az életed, hanem a saját hülyeséged
2018. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!