Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elegáns, igényes férfiak...

Az elegáns, igényes férfiak milyen ajándéknak örülnek leginkább?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy méregdrága karórára gondolok. Hanem például márkásabb ingre, férfi ékszerre (ami eredeti ezüst vagy arany, nem csak bizsu), stb.

Tudtok még nekem ötleteket mondani?

Nem hobbihoz kapcsolódó ajándékot szeretnék adni a férfinak, emellett baráti viszonyban vagyunk (ha esetleg felmerülne bennetek a kérdés, hogy milyen jellegű a kapcsolatunk), és az illető tényleg igazán elegáns, ápolt, de nem olyan, mint az a bizonyos "tömeg".


Várom válaszotokat! Köszönöm. :) (20/L)



2018. nov. 5. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a személyiségétől. Egy minőségi ital, parfüm, nyakkendő, stb. De ez tényleg annyira személyiség függő....

Én például ugyanúgy tudok örülni egy parfümnek mint egy autóápolási készletnek.

Ha már autóápolás, ha szereti az autókat akkor egy tesztvezetés is jó lehet.

2018. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy ov az oltonyehez, elegens penztarca, nyakkendo, arcszesz, parfum, vagy ha esetleg mernok az illeto van ilyen laptop taskahoz hasonlo taska muszaki rajzoknak, de ha borozik, akkor egy jofele bor is szoba johet.

Igy elsore ennyi jutott eszembe.

2018. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2018. nov. 5. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén: annak ha csinál nekem egy finom vacsit (akár nála, akár nálam, a borról már én gondoskodom), utána meg egy illőolajas hátmasszírozás is már kellemes lenne, miközben szól valami nyugtató zene. De még jobb lenne egy kis rekreációs szex. Ha ez túlzásnak érzed, akkor viszont tényleg csak egy táblacsoki legyen. Magára adó férfinak kellemetlen az, ha fiatal lány akárcsak pár órai keresetét is rá költi.
2018. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Én egy Ferrarinak örülnék a legjobban. De a Bentley is megteszi.


/Egy magára adó férfi./

2018. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!