Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fontos, mit tehetnék ha...

Fontos, mit tehetnék ha összeomlik az elmém?

Figyelt kérdés

Minden támpontom a világhoz, a civilizációhoz relatívvá vált. Tapasztaltam sokat a világból de csak a mérhetetlen és egyre növekvő káoszt TAPASZTALTAM.

Kipróbáltam már mindent amit lehet. Voltam részeg,be is téptem. Lánnyal is voltam már nem egyszer. De utána mindig azt éreztem mi értelme van. Pár pillanat az egész. nem is tudom ez olyan fura.

Nem tudok már eligazodni ebben a világban. Nem találom azt a régi igazodási/koordináta rendszeremet. Mindent olyan tét nélkülinek érzek. Könnyűnek.

Nem birok már eligazodni az embereken és magamon sem. Egyre inkább undorodom az emberektől és magamtól.



2018. nov. 6. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően tényleg semminek nincs értelme, neked kell valamit kitalálni, hogy mi legyen az. Bármiféle célt. Lehet komoly vagy komolytalan célokat is kitűzni, mindegy. Ami neked fontos, ami téged boldoggá tesz, amivel te magad azonosulni tudsz. A vége úgyis az, hogy meghalunk... :-)
2018. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így jár aki felnő.
2018. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!