Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eljöttem a munkahelyemről, de...

Eljöttem a munkahelyemről, de igazságtalannak érzem, ahogy rólam beszélnek a főnökömnek, ő nem tudja mi történt, mindenki a saját verzióját adja elő?

Figyelt kérdés

Zavar, már találtam másik helyet de nem tudom lezárni, az igazságérzetemet zavarja nagyon. Elmondjam a teljes igazságot és tegyek keresztbe annak a személynek aki olyanokat mond ami nem igaz vagy inkább hagyjam már a fenébe majd elfelejtem?

Mi lenne a helyes?


2018. nov. 6. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, neked úgy se lesz ezzel jobb és ha látják hogy téged nem hat meg, abba fogják hagyni.
2018. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmondanám nyugodtan, indulatok nélkül hogy valójában mi történt.
2018. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem a főnököd. Ne foglalkozz velük. Kollégákkal kapcsolatban soha ne legyenek illuzióid. Kenyérharc helyzetben emberileg tök érthető, hogy az emberek többsége a saját családja megélhetését nézve simán szemét tud lenni kollégával.
2018. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!