Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Még amikor 17 éves voltam, mit ne mondjak meg kellet küzdeni a függőségeimmel... amióta kigyógyultam képzelődőm!

Múltkor a szobám sarkában olyan volt mintha egy hatalmas bogár elment volna. Tegnap pedig mintha valaki a kezével tapogatná a lábam... miért van ez? Emberekkel sem szeretnék ez miatt tapálkozni, hísz múltkor azt mondták hogy kést fogtam az eremhez, utána pedig nem emlékeztem semmire... szégyelem magam... miért van ez? Talán elvonási tünet?


19/L



2018. nov. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Flashback :D Ez a fránya LSD... :D
2018. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy skizofrén lettem vagy nem tudom... mert elvileg ők képzelődnek mindig... azt is olvastam hogy Amy Winehouse mikor egy időre abba hagyta a drogozást, képzelődőtt és skizofrénia gyanújával kivizsgápták vagy ilyesmi, de nem volt az... akkor ez elvonáso tünet? 🙁
2018. nov. 9. 20:47
 3/4 anonim válasza:

De, ez lehet skizofrenia.

Az, hogy a drogok miatt van e, azt kétlem.

Ilyet csak az LSD tud csinalni es azt is csak akkor, ha hajlamos vagy a skizofréniára.

Kiváltó lehet, de okozó nem.

Szerintem keress fel egy pszichológust.

2018. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most nagyon megijesztettép 😐

Köszönöm!

2018. nov. 15. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!