Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért van ez velem?

Még amikor 17 éves voltam, mit ne mondjak meg kellet küzdeni a függőségeimmel... amióta kigyógyultam képzelődőm!

Múltkor a szobám sarkában olyan volt mintha egy hatalmas bogár elment volna. Tegnap pedig mintha valaki a kezével tapogatná a lábam... miért van ez? Emberekkel sem szeretnék ez miatt tapálkozni, hísz múltkor azt mondták hogy kést fogtam az eremhez, utána pedig nem emlékeztem semmire... szégyelem magam... miért van ez? Talán elvonási tünet?

19/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: elvonás, drogfüggőség, alkoholfüggőség, Halluicinácio

nov. 9. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
Flashback :D Ez a fránya LSD... :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 20:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy skizofrén lettem vagy nem tudom... mert elvileg ők képzelődnek mindig... azt is olvastam hogy Amy Winehouse mikor egy időre abba hagyta a drogozást, képzelődőtt és skizofrénia gyanújával kivizsgápták vagy ilyesmi, de nem volt az... akkor ez elvonáso tünet? 🙁

# 2/4Időpont nov. 9. 20:47 Privát üzenet

De, ez lehet skizofrenia.

Az, hogy a drogok miatt van e, azt kétlem.

Ilyet csak az LSD tud csinalni es azt is csak akkor, ha hajlamos vagy a skizofréniára.

Kiváltó lehet, de okozó nem.

Szerintem keress fel egy pszichológust.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont tegnap 23:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most nagyon megijesztettép 😐

Köszönöm!

# 4/4Időpont ma 00:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ha elutasítóak velem az emberek? Nincs már egyetlen barátom sem. Nem tudom mit tegyek, kezdek bele pusztulni a magányban! 17f
Miért nem akar senki se barátkozni velem az iskolába?
Hogyan baratkozzak a suliban? Koszonok minden segitseget! (már akinek van türelme elolvasni, bocsi hogy hosszú lett!
Valami baj van velem? Magammal beszélgetek (vitatkozok tárgyalók)
Mit csinálok rosszul, mit rontok el mindig?
Titeket nem idegesít, amikor kiírtok egy kérdést, és segítség helyett 10 ember odaírja, hogy 'velem is ez van"?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!