Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Biankát lehet úgy becézni,...

A Biankát lehet úgy becézni, hogy Anka?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok még beceneveket Bianka névre?

2018. nov. 10. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bia tökéletes.
2018. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bia, Bius

Vagy becézd másról

2018. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bia, Biácska, Bijja, Bibike, Bibi
2018. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Anka szerintem borzasztóan hangzik, bocsi. Bianka nevű ismerősömet Biának szoktuk hívni.
2018. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ancsi, Annus:D Az Ancsit, Ancsát ne, az borzalmas; az Anka, Panka se igazán jók.


Legyen Bius, mert az tök cuki; ha meg nagyobb lesz, akkor simán Bia, mert az komolyabb, tehát nagyfokú tisztelet van benne; de mégis szeretet fejez ki. Szóval úgy értem a tiszteletet; hogy már észreveszi, hogy már kialakult a saját éntudata, és pl a szülő bevonja a gyereket is, a gyerek véleményét a döntésekbe.


Egyébként pl az Ani/Anni az még cuki:):):) De egyébként ha már ilyen egyedi neve van -mifelénk legalábbis ritka, de mégis szép -na, akkors zerintem maradj a Biusnál, Biánál:):) Amúgy ismerek olyat, akit középiskolás korában is Biusnak hívtak, és akkor őhozzá illett is, meg ilyen nagyfokú szeretet van ebben ; de egyébként még a Biában is:) Énszerintem ez egy nagyon jó név; becézetlenül is, meg ilyen lerövidített, meg us-os változatban is, nem kell ennek egyedi becenév; viszont pl vannka az ilyen klisék, sablonok hogy pl cicám, csillagom, nyuszikám:D:D:D:D XD Na,meg még pl van , amikor valakinek egy tulajdonsága adja a becenevét, meg van, amikor a vezetéknevéből képződik neki:)

2018. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'Bííí ', az is jó:)

Vagy Biju:)

2018. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*meg még a Bijci/Bijjci/Bijuci/Bijjcu is :):) Bijcuska:)
2018. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!