Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek a vezetékneve az...

Ha valakinek a vezetékneve az hogy Virág akkor ő nagyvalószinűséggel cigány lehet? Vagy ez hogy van? (nemvagyok rasszista csak úgy jolenne tudni)

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az????
2018. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom sokan mondták nekem h mivel Virág ezért cigány de én nemhiszem és csak ezért kérdezem...
2018. nov. 10. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek a vezetékneve az ami a tiéd, akkor ő nagyvalószinűséggel cigány lehet?

Ha nem, akkor elmagyaráznád, hogy hogyan lehet a vezetéknévről behatárolni, hogy ki cigány, és ki nem.

2018. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Második válaszoló! Pl. a Kalányos, Orsós, Kolompár, stb. tipikus cigány vezetéknevek. Nem tudom, hogy a Virág is ilyen-e, de a kérdező erre gondolhatott.
2018. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én ismerek 4 Virág nevű nőt és egyik se az :O Sőt, ebből az egyik egy klasszik eredeti világosszőke-kék szemű északi típus, de a többiek se tartoznak ebbe a rasszba.
2018. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
#4 én ismerek olyan cigányt, akinek a neve Magyar Flóra. Akkor hogy lehet ez?
2018. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Úgy, hogy nem minden állat kutya, de minden kutya állat.
2018. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Kérdező szerint akkor Balog Zoltán miniszter is cigány a neve miatt?


Nem szabad senkit sem a neve miatt beskatulyázni!

2018. nov. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem skatulyázza be. Vannak tipikus cigány nevek. Nem biztos, hogy minden Kolompár nevű ember cigány, de azért nagyon valószínű. A kérdés ez, hogy a Virág név ilyen-e. Én ismerek két Virágot, ők nem cigányok.
2018. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én Virág vagyok es apukám családja generációk óta szőke hajú, világos kék szemű, fehérbőrű. Plussz ilyen tipikus némethez hasonló arcvonásúak, testfelépítésűek. Szóval én biztosra meg tudom mondani hiogy nem minden Virág roma származású :)
2018. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!