Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek parasztság villamo...

Szerintetek parasztság villamosmegállóban körömcsipesszel körmöt vágni?

Figyelt kérdés
Vagy például egy leülős dohányzóhelyen

#viselkedés #etika #csöpögtessrám #forróviasztooje
2018. nov. 12. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez nagyon gáz.
2018. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami hasonló :D
2018. nov. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Crisopher ***** válasza:
100%
Körmöt vágni bármilsen nyilvános helyen illetlenség.
2018. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos azt gondolnám rólad.
2018. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem én voltam a hülye, amikor azt gondoltam, ez mekkora paraszt, amikor a vén tata 200 kg-jával leült mellém a buszmegálló padra és csattogtatta a koszos körmén a csipeszt. Felálltam és arrébb mentem,és söpörtem a kabátomat, de még így se esett le neki, hogy rámröpkedtek a körömdarabkái. Még most is kiráz a hideg....
2018. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Crisopher ***** válasza:
Utolsó: elég undorító lehetett... Még olvasni is rossz. Na igen, épp ezért parasztság ilyet csinálni.
2018. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még mindig jobb megállóban, mint a járművön (én már olyat is láttam).

Egyébként hordok magamnál körömcsipeszt, mert előfordul, hogy a körmöm mellett benő a bőr, és ha nem vágom le, reflexből piszkálom, mert zavar, aztán volt már olyan, hogy begyulladt, szóval ha ilyen van, akkor előkapom a csipeszt és megszabadulok attól a bőrdarabkától és nem okoz gondot.

2018. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!