Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz férfi külsőm végre?

Mikor lesz férfi külsőm végre?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok 178 cm 73 kg,kondizom,boxolok.

Viszont arcszőrzetem semmi,karomon is nagyon kevés,mindenki azt mondja 16 évesnek nézek ki és én is annyinak látom magamat.érett lányról ne is álmodjak szerintem mert kiröhögnek,kb1 órája is a dohányboltba akartam venni egy üdítőt viszont az igazolványom a munkahelyemen hagytam és nem hitték el,hogy elmúltam 18 pedig egy aranyos 20 körüli lány lehetett.


2018. nov. 12. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, kb 25 éves korodig van idő. A barátom például most 24 évesen kezdett megemberbesedni. 😃 Annak örülj,hogy nem nézel ki idősebbnek,pár éven belül előnyödre lesz.
2018. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tíz év múlva összeteszed majd a két kezed, higy fiatalabbnak nézel ki.
2018. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A dohányboltban "jobb" helyeken, ha vki 30 éven alulinak tűnik, ki KELL kérni az igazolványt, mert biztosra mennek. Ez nem annak szól, hogy rólad azt hiszik, 14 éves vagy.

2. Nem gondolnám, hogy csak amiatt nem lenne esélyed, hogy nem vagy szőrös, rengeteg ilyen kevéssé szőrös, szőrtelenítős srác van jobbnál jobb csajokkal.

2018. nov. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!