Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek egy veszélyhel...

Ti mit tennétek egy veszélyhelyzetben?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, és a nyáron az évfolyamommal menni fogunk egy kirándulásra, 5nap azthiszem, 2országgal arrébb, és eléggé parázom sok dologtól:D Egyedül ilyen messze, ennyi időre még nem voltam távol a családtól, de utoljára 6évesen voltam külföldön családdal is, és eldöntöttem, hogy most már nem szalasztok el több lehetőséget, mert általánosban elszalasztottam, világot akarok látni!

_______________________________________________________Félek, mivel a terrorcselekmények mindíg az ilyen sulis csoportok ellen jönnek létre:D Szerencsére, ahová megyünk ott kb annyi a terrorveszély mint Magyarországon..amitől inkább tartok, a buszbaleset..(mint pl a Veronai)

2emeletes azthiszem 85fős busszal megyünk, ez a pár kérdésem lenne:

-Lábbal lehetséges-e kirúgni/kézzel beütni egy modernebb busz ablakát?

-Hová célszerű ülni egy ilyen buszon, hol a legbiztonságosabb?

-Tűz esetén, ha mondjuk bekerített a tűz, és elválaszt a kijárattól, ha átfutok gyorsan a tűzőn, akkor megégek?

Tudom, 10évente van ilyen, de mindenre felkell készülni..


2018. nov. 13. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Te egy troll vagy?
2018. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább ne szólj hozzá, ha csak hülyeséget tudsz hozzáírni..Azért lennék troll, mert nemtudom hogy mit kell tenni egy ilyen helyzetben?Egy ilyen veszélyhelyzetben, egy jó döntésnek akár életeket lehet köszönni, ha erre volt időd, nemértem miért nincs időd normális választ adni, gyökér:)
2018. nov. 13. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Te most a Veronai balasesetből indulsz ki. Olyan 1000 évente 1x történik. Semmi bajotok sem lesz. Most ennyi erővel az utcára se menj ki, mert a fejedre eshet bármikor egy cserép. Gyökér :)
2018. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez borzasztó beteges. Az oké hogy van aki aggódok de ez már pszichológusos kategória. Minden tömegközlekedési eszközön vannak pár méterenként általában kis piros üveg törő kalapácsok vészhelyzet esetére. Egy nagy termetű erősebb férfi esetleg nehezen ki tudná rúgni de amúgy esélytelen max bereped az ablak ha az ember neki esik, azért vannak a speciális üvegtörők.


Az a baj nem gondolkodol pont mint akik félnek a repüléstől. Persze hogy nem mondják be a hírekbe, hogy hölgyeim és uraim a mai napon 100 000 busz baleset nélkül érkezett célba. Nyilván évente azt a 2 esetet mondják be ahol komoly baleset történt.

2018. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kb 1%-az esélye annak, hogy bekövetkezik..Csak érdekelne hogy esetleg ilyenkor mi a teendő..Amúgy számomra érthetetlen, hogy miért követelt annyi áldozatot az a buszbaleset..Nemtudták elhagyni valahogyan a buszt?Vagy ennyire hirtelen gyulladt ki?Nemtudom pontosan a részleteket..Amúgy Nyugodjanak Békében.
2018. nov. 13. 18:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!