Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltom erről a hátborzo...

Mit gondoltom erről a hátborzongató sztoriról? (igaz törtenet)

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy pár eves dolog ami megtörtent velem és nem tudok ra magyarazatot találni. A történet igaz, nem is ilyen szellemes biszb@@ról van szó,és azok is emléksznek rá akikkel ott voltam vagyis nem hallucináció.

12-13 eves lehettem amikor az unokatestvéremmel a Balatonon nyaraltunk.( ő is ennyi volt) Meggyőztük anyáékat hogy menjünk le éjszaka fürödni, hogy milyen jó buli már. Az unokatesóm ,én,es az anyukája jött be a vízbe, az en anyukám es az ő apja kint várt a parton.

Először hideg volt a víz,de amúgy kezdtem megszokni,jol éreztük magunkat,visongtunk hangoskodtunk. Azt vettem észre hogy egyre jövünk kifelé, hogy anya mondja hogy jöjjünk már ki. Nem értettem, de lehet hogy csak nem emlekzem rá. Majd megláttam egy alakot a vízben, fekete csuklya, vagy kapucni volt rajta, a fejét lehajtva járkált a vízben. Maradtunk,de a parthoz közelebb mentünk. Én nem akartam kimenni,valahogy nem fogtam hogy a pasas veszélyes lehet. Az unokatestvérem azt állítja hogy egyszer csak elkezdett gyorsan jönni felénk,mire mi kiszaladtunk a partra. Aztán visszament. Visszagondolva hátborzongató volt az egész, arra valahogy én is emlékszem hogy mintha felkapná a fejét a zajra, majd siklik felénk...



Nem tudom elképzelni hogy egy ember mit csinálhatott ott. Lehet csak unatkozott felvett egy pulcsit, kiment setalni a Balatonba,majd azt gondolta hogy elzavarja innem a zajoskodó kölyköket? De akkor miert nem szólt? Szerintetek? En egyszerűen nem tudok rá magyarázatot találni.



2018. nov. 13. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem kellene már 12 évesen kemény drogokat tolni, és akkor nem lennének ilyen "élményeid".
2018. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Az első tökéletesen megválaszolta. Egyéb hozzáfűznivalóm nekem sincs :-D
2018. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
XD remélem ez csak egy vicc,de nem toltam semmit. Ha pedig arra celzol h kamuzok,hidd el kisapam ezernyi jobb dolgom van mint titeket szórakoztatni. De erre egyszerűen nem tudok rájönni..
2018. nov. 13. 21:51
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Igazából nektek kellett volna megkérdezni. Lehet kattos a csávó, lehet drogozik, lehet depressziós, elvesztett egy fogadast, vagy csak meg akarta szivatni az arra járókat, mert az jó poén.

Nem a kaszás volt, megnyugtatlak.

2018. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem hisszük, hogy kamuzol, mert ez cseppet sem paranormális jelenség, vagy olyan, amit szörnyű nehéz lenne megmagyarázni.:DD
2018. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ember volt. Csak az böki a csőrömet hogy miért kezdett el felénk jönni? De amugy lehet be volt drogozva,ez valószìnű..
2018. nov. 13. 21:56
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
lehet el akart kapni és szétpusztítani a púzódat
2018. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is volt hasonló. Kis városban voltunk gyerekek, 14 körül, mi akkoriban már volt hogy hajnalban jártunk haza (ami egyàltalán nem helyes) és ittunk is (szintén nagyon helytelen) én viszont elég józan voltam, és aggódtam is hogy kezd kihalni minden, 11 körül már senki nem járt az utcákon. Elindultunk a park felé, ez egy kerítéssel körbe zárt jó nagy park, aminek a főbejáratánál mentünk be. Az volt a rossz hogy oda már semmilyen fény nem jutott be, de elhatároztuk, hogy elmegyünk a fasor végéig. Ahogy közeledtünk, láttunk valamit az út végén, meg is álltunk, nevetgéltünk, hogy mennyire be vagyunk tojva egy üres parkban éjszaka, de ahogy mentünk, feltűnt hogy az ott valaki, és láttuk is hogy ott ül, talán székben mert az út közepén volt, egy hosszú fehér hajú idős ember fehér ruhában. Olyan valószínűtlen volt, hogy tök egyedül csak ül a sötétben és néz előre, hogy az már rémisztő volt. Úgyhogy kirohantunk ès soha nem mentünk vissza este. Erre is lehet normális magyarázat, de akkor is horror volt.
2018. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Számunkra is nagyon ilyesztő volt,teljesen megértelek :c
2018. nov. 13. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A rengeteg alkohol 14 évesen pl. elég jó magyarázat 8-as. :)
2018. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!