Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy ha az...

Mit jelent az hogy ha az egyik csaj azt mondja a másikról hogy "nekem úgyse mer nemet mondani"?

Figyelt kérdés

Mért gondolhatja ezt, és ha tényleg így van az mért van?

Ha gondoljátok privibe esetleg kifejtem ha kéritek csak akkor dobjatok egy privit.


2018. nov. 14. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ember és szövegkörnyezet függő. Lehet akár poénos is.
2018. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira poénból, hanem inkább olyan "megmondtam én" kifejezéssel mondta.
2018. nov. 14. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
kit erdekel mit mond mas. Ne foglalkozz v
2018. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg ez a csaj egy központi figura, vagy ha nem, akkor annak képzeli magát.


Amúgy jó lenne ha írnál róla pár sort, de ne csak privibe, mert úgy talán többet tudnánk segíteni...

2018. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha A ember és B ember nagyon jóban vannak, akkor az egymás iránti tisztelet és az egymásnak szavazott bizalom, az egymás között kialakult mély kapcsolat keltheti az érzést B emberben, hogy A ember neki úgysem mert nemet mondani.


VAGY


Ha B ember nagyon sokat tett A emberért, akkor meg van benne az érzet, hogy A embertől igazi taplóság lenne, ha nemet mondana és úgy véli ezzel A ember is tisztában van.


VAGY


B ember központi figura, akinek nem mondanak igazán nemet, mert az negatív következményekkel járnak


VAHGY


A ember nagyon mély érzelmeket táplál B ember iránt (amit nem feltétlenül kell, hogy viszonozzon) és ebből kiindulva B ember úgy véli, minden óhaja fontos A ember számára és így A ember sosem mondana semmire sem nemet

2018. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 5. voltam és a kommentemre egy példa; egyszer elmentem sörözgetni valakikkel, akik között ott volt egy lány, aki tudta, hogy kedvelem (mint barátot) és, hogy fontos személyiség volt nekem, így az ő kéréseit is sürgősséggel kezeltem, az üzeneteit azonnal elolvastam és reagálta rájuk, stb.


Nos a sörözgetés alatt én eluntam a társaságot és úgy el voltak egymással foglalva, hogy észre se vették, hogy elmegyek. Később kerestek, nem találtak és utólag mesélték, hogy próbáltak hívni, de nem értek el (le volt némítva a telefonom) és a fent említett lány mondta, hogy ír nekem, mert neki úgyis fogok válaszolni.


Itt nem arról volt szó, hogy Ő uralkodik felettem meg hogy ő a világ közepe, csak ismerte a rajongásomat iránta meg a rajongásomból fakadó viszonyulásomat a tőle kapott üzenetekhez, hívásokhoz, stb.

2018. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!