Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az önképetek/énképetek?

Milyen az önképetek/énképetek?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék. Köszönöm előre is.😊

2018. nov. 14. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Igyekszek semmit sem túlgondolni vagy túlbonyítani és nem szeretem a tehetetlenséget.Könnyen megbocsátó vagyok(de nem mindig),viszont nem szeretek veszíteni.

Hajlamos vagyok nem meglátni dolgokat,ha valamit nagyon akarok.

Van hogy nem vagyok képes elfogadni önmagamat vagy azon filózok, mi lett volna.

2018. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Véleményem szerint briliáns elme vagyok, mert az esetek többségében képes vagyok úgy vitázni, hogy ha nincsen is igazam, olyan érveket találok, hogy a másik személy nekem adjon igazat😂

Fogalmam sincs hogyan megy ez xD valószínűleg nem szeretek veszíteni...


Máskülönben kedves, és néha túlságosan szarkasztikus vagyok, ami egyesek szerint nem jó, de szerintem jó.


Félre szoktam tenni az önbizalom hiányos gondolatokat és felveszem azt a bizonyos nem törödöm stílust, ami remek önvédelmi mechanizmus.


Végülis az önképem az, hogy nagyon elszoktam térni attól, amit meg kellett volna válaszolnom. Valószínűleg nem tudom mi az az önkép, de ha igen, akkor az amit leírtam 😅😁😂

2018. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Nagyjából eltaláltad 😀

Egyébként ez a kérdés kimondottan tetszik,pacsi kérdező 😀 Te hogy jellemeznéd magad?

2018. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon rossznak látom: önbizalmam 0, fura vagyok teljesen. Volt pár ember, aki meglátott bennem pár jó dolgot, de mivel "lakva ismeri meg az ember a másikat", így ez felülíródott mindig a rosszal.
2018. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!