Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne egy vásárlásom jövő...

Lenne egy vásárlásom jövő héten (marketplace) a nőről nincs kép,1 ismerőse van és 1 db tavalyi bejegyzése. Ti elmernétek menni? Sötétben lesz a tali

Figyelt kérdés
Állítólag szabadnapos lesz, de nem értem akkor miert akar sötétben találkozni, kérdeztem hogy hogy ismerem meg, azt mondta "mondtam hogy majd hivlak" félek hogy nem is nő
2018. nov. 15. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy felnőtt férfi ismerősödet, hogy kísérjen el. Illetve találkozzatok kivilágított nyilvános helyen. Mondd meg, hogy itt... tudtok találkozni és kész. Ha kell neki, akkor oda fog menni. Ha nem, akkor már tényleg gyanús
2018. nov. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Sajnos apum se barátom nem jön el velem :(
2018. nov. 15. 06:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud senki veled menni és nem tudod máshova átszervezni a találkozót, inkább elfelejteném a dolgot, és nem mennék.
2018. nov. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell férfi, egy barátnőt is vihetsz, usz egyéttelműen kivilágított emberekkel zsúfolt helyen találkozzatok. Ha nem megy bele, akkor egyéttelmű a szándéka, ne menj el. Ennyi.
2018. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Crisopher ***** válasza:
100%
Üzleti ügyeket csak kivilágított, nyilvános helyen szervezünk. Frekventált helyeken, ahol sokan vannak.
2018. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A "mondtam hogy majd hívlak" már eleve nem túl kedves megnyilvánulás, mi ez, hogy letegez azonnal, meg hogy sötétben akar(!) mindenképpen, az már 100%, hogy ott valami nem kóser. Nem lesz semmiféle tali, mert ha van egy csöpp eszed, ignorálod az ilyen nem igencsak gyanús személyeket.
2018. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el!

Én is szoktam üzletelni, egyrészt udvariasan írok, nem ilyen stílusban, másrészt mindig nyilvános helyen találkozunk nappal, mindkettőnk védelmében, ha mégis sötétben tudnánk már csak (főleg így télen) akkor is kivilágított szintén nyilvános helyen, illetve meg is indoklom hogy nekem miért úgy jó. Az esetek egy részében (ha felmerül) meg is beszéljük miről ismerjük majd meg a másikat. Ez nagyon gyanús.

Mondjuk a barátod nem is értem... Ha dolgozik az oké, de az én párom minden mást félredobna ha ilyenre készülnék, mint amire te.

2018. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Rakerdezek még egyszer nála hétvégén hogy jó lesz-e neki nappal, ha nem akkor lefujom tényleg, még nem akarok meghalni, amúgy is eléggé parázok a sötétben, annyi beteg ember mászkál, mindenkinek menf a zöld!

😊

2018. nov. 15. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet ? Èlsz még ? Talàlkoztatok ? Beszéltetek ? Mondj már valamit !! megöl a kíváncsiság mi lett a történet vége :D
2018. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csak azért nem válaszol, mert az Ukrán szervkereskedők azóta már eladták donornak. :P
2019. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!