Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert megy tonkre korulottem...

Miert megy tonkre korulottem minden?

Figyelt kérdés
Tonkre ment a telefonom 3 napja, ma szettort a szemuvegem, 16 eves vagyok es nincs penzem potolni ezeket, a szuleim le se szarnak es ki vagyok bukva, nem lehet munkam mert estire jarok es mint tudjuk kedves magyarorszag hogy az estis diak nem diak es 16 eveseket nem veszek fel foallasba.. baszhatom az egeszet es nem tudom mit kene csinalnom.

2018. nov. 15. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk vigyázhatnál a telefonodra meg a szemüvegedre.

Olyan vagy, mint a lányom. A 70 ezres szemüveget fél év alatt tönkretette, mert állandóan ráfeküdt, a telefonját meg két hónap alatt törte össze, mert mindig magával vitte és mindenhonnan leesett. Mondtam neki, hogy legközelebb akkor lesz neked telefonod, ha elmész dolgozni és veszel magadnak..

2018. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt a telefonomat is magamnak vettem a szemuvegemmel egyutt amikor meg diakmunkazhattam.. mindkettot magamnak vettem sajat penzbol, ne itelj elsore legyszives..
2018. nov. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!