Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legkorábbi barlangrajzok...

A legkorábbi barlangrajzok készítői férfiak voltak, akik a vadászatukat vagy nemi vágyaikat ábrázolták, a gender akkor hogy akarja most eltörölni a nemiszerepeket, ha ezek már i. e.74ezer éve is megvoltak? (sőt korábban is)

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 13:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Remélem a kökorszak óta az emberiség valamyemest változott. De ha neked jól van az úgy akkor válassz ugyanolyan igénytelen barlanglakót mint te.
2018. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, régen minden jobb volt. én már azt sem értem, hogy a civilizáció miért akarta eltörölni a kannibalizmust pl, amikor ez már i.e. nagyonsokban is megvolt. (sőt korábban is)
2018. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Jól értem 1-es és 2-es hogy a nemi szerepek teljes eltörlése, a nemekhez tartozó lelki attribútumok teljes elsimitása, homogenizálása ugyanakkora fejlődés lene, mint még pár ezer éve a kannibalizmus megszűnése?
2018. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
Csak a férfiakat akkarják tönkre tenni mert onnan minden tönkre megy.Sok nő nem vezető a legtöbb gondoskodó amivel nincs semmi baj.De mostani fejlett társadalmunk nem értékeli ezt gondolkodásban is csak logikát nézi.Az emberek szeretnek túlzásba vinni mindent pl:nem esznek húst.De nézéttek csak politikát ha valami hülyeséget kel csinálni mert parancsot kapnak nőket állítanak 1 helyre Merkel bevándorlás.
2018. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Basszus utolsó, 3X futottam neki, de azon kívül hogy azt szűrtem le hogy jössz itt a közhelyekkel, még csak nössze se tudtad fűzni rendesen a gondolataidat (vagy a mondatokat...).


A hozzád hasonlóak miatt szilárd a kultúr bal fejében az a kép, hogy a gender ellenesek írásképtelen tuskók.

2018. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

nössze ---> össze*

Siettem, de ettől a helyesírási hibától még értelmezhető a szöveg.

2018. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%
Csak azt akartam mondani hogy, férfiak közöl a fehérek a legrosszabbak de ez is már mindenki tisztán látja.
2018. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Édes Istenem...

Oké, köszönjük az értékes hozzászólást. Gazdagítottad a kollektív tudásunkat.

2018. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Arra akarok célozni amíg a genderel van elfoglalva meg a 3 nemel Európa,Amerika addig a sárgáknak 1 városok lenyomja a gazdaságukat.
2018. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Problémák bmeg.....
2018. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!