Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alícia, Evódia, Felícia, Kíra...

Alícia, Evódia, Felícia, Kíra vagy Emília?

Figyelt kérdés
Melyik név szerintetek ezek közül a legjobb, ti melyiket adnátok? Van olyan közte amelyik nem igazán vállalható?

2018. nov. 17. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Felícia és az Emília rendben van, a maradék három borzalmas. Lányomnak egyiket sem adnám az öt közül.
2018. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyiket se adnám, nekem nem tetszenek.
2018. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

A külföldi nevek közül az Emily nagyon tetszett egy időben, de a magyar változata nem annyira, nagy eséllyel nem is adnám. A többit meg pláne.

Az Alícia valami furcsán sikerült magyarítása lehet az Alicenek.

Evódia min evődik? Talán a borzalmas nevén?

A Felíciák egyben Škodák is?

A Kíra határeset, van ilyen nevű rokonom, de én nem adnám.

2018. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát, ne haragudj de ez ilyen 'sok rossz közül válaszd ki a legkevésbé rosszat' választásnak tűnik.

Ha nagyon muszáj ezekhez ragaszkodni, akkor talán az Emília. De szívem szerint inkább azt mondanám hogy mindegyiket hanyagold!

2018. nov. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Leokádia.
2018. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Állítja, de akkor már inkább Alíz
2018. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*Autocorrect: Alícia
2018. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Mind hányás! Mi a franc bajotok van hogy nem tudtok a gyerekeknek normális neveket adni? Ennyire feltünési viszketegségbe szenvedtek? Vagy ez egy vicc kérdés?
2018. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Emília egy nagyon szép név, én szívesen adnám a gyerekemnek, ha lenne, az egyik kedvencem. Az Evódia rettenetes, a többi nem botrányosan rossz, de nem is jó.
2018. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik igazán. Még a Felícia és az Emília oké... Alícia még úgy-ahogy elmegy. A Kíra sztem borzalmas hangzású, és minden lány, akit ilyen névvel vagy becenévvel ismertem, egy ilyen hótt tahó gettó plázap...a volt és általában az ilyen jellegű nők szoktál adni a gyereküknek ezt a nevet a környezetemben. Az Evódia hangzása kritikán aluli.
2018. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!