Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ennek a mondatnak a magyará...

Mi ennek a mondatnak a magyarázata? (Sajat vélemény is jöhet. )

Figyelt kérdés

Mit mentene ki egy égő házból? A lángokat.

Ezt ti hogy értelmezitek?


2018. nov. 18. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a ház annyira rossz, hogy még az általános értelemben vett rossznak is túlzottan rossz.

Azért használtam a rossz szót mindenhová, mert így könnyebben értelmezhető.


Ezt át lehet vinni bármire.

Pl. Kívülrol azt látod, hogy van egy srác aki mindig egyest ír, nem érdekli a suli és drogozik. Szegény szülők. (Itt a szülők az égo haz- fiú a láng)

Majd rájössz, hogy a gyereket bántalmazzák, verik otthon veresre, majd így új megvilágításba kerül a dolog.


És a lángot ( fiút) tudod jóra is használni.

2018. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

szerintem irónia.

a választ adó nem akar megfelelni a kérdés feltevőnek és egy ilyen válasszal mutatja ki,hogy nem megy bele a játszmába,mert saját játszmája van.

ezért tekinthető egy erős alapkeretnek is.

aztán persze lehet hogy más az oka,de én általában akkor adok ilyen válaszokat kérdésekre ha az játszódik le bennem amit írtam:)

2018. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2es válaszával, én is így értelmeztem.
2018. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lángokat hozod ki, akkor MINDEN és MINDENKI megmenekül a házban, mivel kihozod a lángokat, ergo már nem fog égni a ház.
2018. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lángok= azokat, akik a házba életet hoznak (családtagok, barát, esetleg kutya-macska).
2018. nov. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es írja. Ha bele akarunk magyarázni valamit akkor szerintem azt, hogyha baj van akkor ne te menekülj el, hanem a baj forrását távolítsd el.
2018. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!