Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsősorban magyar motorosklubo...

KenisMC kérdése:

Elsősorban magyar motorosklubok tagjaitól várom a válaszokat! Mi kell illetve mit kell tennem ahhoz hogy bekerüljek egy magyarországi motoros klubba? Eleinte nyilván csak jelöltként.

Figyelt kérdés

Biztosan ismeritek a Sons of anarchy című sorozatot, engem nagyon megfogott, olyannyira hogy 15ször néztem végig mind a 7 évadot

Tisztában vagyok vele hogy a való életben ez nem teljesen úgy működik mint a sorozatban de engem nagyon megfogott az egész... a testvériség, család és a valahova tartozás része illetve a color/felvarrók kiérdemlése és ha van rá lehetőségem szeretném erre szentelni életem egy részét


2018. nov. 18. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha itt kérdezed ezt, akkor pont a lényeget nem sikerült megtanulnod a Jackson "Jax" Teller vezette Sons of Anarchy (SAMCRO) tagjaitól.
2023. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt úgy fogod megtudni, hogy elmész egy clubhoz (pl rendezvényére, vagy nyílt napjára), és személyesen megkérdezed.
dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

úgy, hogy egy tag bevisz téged prospect - ként (tagjelölt).


Aki kezeskedik érted, addig az 1 évig, amíg prospect vagy.

dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!