Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátom cigány?

Szerintetek a barátom cigány?

Figyelt kérdés
Az anyja vezetékneve az hogy Lakatos és ugyebár a Lakatos az egy cigány név és eléggé látszódik is az anyján hogy cigány szóval eléggé olyan barnás bőrű van neki bajsza is... van kint egy kép róla ahol a kifőzdében eszik de azt még mai napig se tudtam mire vélni na mindegy viszont a barátom akivel beszélek mindig nem látszik cigánynak viszont még csak 15 éves volt egy pár olyan játék amiben csapatban kellett játszani például minecraft és volt egy közös telkünk amiben mindenkinek volt saját ládája és ő az enyémhez is hozzá volt adva viszont kivett pár dolgot belőle amit letagadott pedig csak ő tudta kivenni neki volt hozzá jogosultsága.. szóval a kérdés adott a barátom cigány?

2018. nov. 18. 17:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
UI: nem ítélem el a cigányokat nem utálom őket csak egyszerűen nem tudom hogy cigány e volt már megkérdeztem tőle amiért megharagudott elég sokszor
2018. nov. 18. 17:38
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
A cigány az, aki úgy viselkedik. Ha lop (még ha játékban is), és utána belehazudik a képedbe, akkor cigány. De ami még fontosabb, hogy nem a barátod.
2018. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

van kint egy kép róla ahol a kifőzdében eszik de azt még mai napig se tudtam mire vélni


Hát akkor biztosan cigány. Senki más nem evett még soha kifőzdében, kizárólag cigányok.

2018. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Az hát.
2018. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Az. És nem vagytok barátok. Mellesleg én is ettem már kifőzdében, de egyik felmenőm sem volt cigány, ezáltal én sem vagyok az.
2018. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
De még mekkora!
2018. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen, cigány
2018. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%
Pffffffff hülye kérdés hülye válaszolók megy a piros
2018. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Az utolsó válaszoló is cigány.

De attól még ne ítéljetek el őket hogy csalnak, lopnak, hazudnak megállás nélkül.

2018. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Adam 333! És még rasszista is a mocsok, mert lepontozza azokat, akik nem cigányok. :D
2018. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!