Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereknek mi a jó a...

Az embereknek mi a jó a másnaposságban?

Figyelt kérdés
Én nem tudom megérteni, szerintem borzalmas lehet. Mégis rengeteg ember műveli, ők mit szeretnek benne?

2018. nov. 18. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta neked, hogy az jó?! Nem jó! És nem "műveli" senki.
2018. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha nem jó, akkor minek isznak? Pont ezt nem értem benne. Eléggé paradox dolog. Mert ha rossz lenne nem csinálnák, viszont rengetegen csinálják így annyira mégsem lehet rossz.
2018. nov. 18. 18:37
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Egyszerű matek. Számoljad csak ki szépen mennyi pénze van az országnak alkoholistákból. ;)
2018. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy?? A másnaposságot senki nem élvezi, csak az ivást! Az ivásnál meg minél többet iszik valaki, annál "jobban" érzi magát és még többet akar inni. Szóval a másnaposság nem túl kellemes érzés és nem ezt "művelik", hanem az ivást.
2018. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
már megint itt vagy???
2018. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Én nem iszom alkoholt és azt szeretem a másnaposságban, hogy azok a beteg elmék, akik jól merészelik érezni magukat az engedélyem nélkül, és isznak, másnap jön a böjt. Megszenvednek ők az előző esti mulatásért!


18/fiú

2018. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Az abortuszban sem jó semmi, mégis csinálják... Pont ilyen a másnaposság is. Nem azért csinálják, ember, hol élsz te? Inni jó nekik, csak aztán jön a másnap, amit nem szeretnek, de ez van.
2018. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja hogy miért isznak, ha rossz? Mivel ANNYIRA azért nem rossz. Ha a lerészegedés mindig gyomormosással járna, sokkal kevesebben részegednének le (gondolom. sosem volt gyomormosásom, de nem hangzik jól). De egy másnapot túl lehet élni egy poénos este és éjszaka után...


Engem nem a másnap rettentene el (ami nálam nincs is, igaz, a részegség sem vonz, úgyhogy ma már anélkül iszom. de jó pia mellett részegség után sem volt bajom másnap), hanem az, hogy publikus helyen még kiszolgáltatottabb vagyok, mint alapból. Ha már részegeskednék, tuti itthon tenném vagy minimum jóbarátok közt, akik vigyáznak rám. De nem mindenki gondolkodik ennyire komolyan a témában.

Sokan meg is változnak és hülyeségeket csinálnak, veszélybe kerülnek s még ez sem rettenti el őket. Pedig az fájdalmasabb eredményeket hozhat, mint egy sima kis másnap.

2018. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Először: ha iszok akkor tudom, hogy másnapos leszek, de nem érdekel, vállalom, megéri. Másodszor: ha másnap mennem kell valahová akkor nem iszom, nem vagyok másnapos. Ha meg nem kell menni akkor másnaposan irány a kocsma és tudod milyen jól tud esni egy feles meg utána egy jó hideg sör? Na az tuti!
2018. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Fogadjunk, hogy még 1x sem rúgtál be! :D
2018. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!