Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A híres emberek miért nem...

A híres emberek miért nem ismerkednek sohasem átlagemberekkel? Miért ennyivel nehezebb hírességgel összejönni?

Figyelt kérdés

Ugyebár az az alaptézis, hogy ők is ugyanolyan emberek, ők is ugyanolyat székelnek ésatöbbi. DE. Akkor miért van mégis az, hogy hiába van több milliárd ember a földön, a színészek pl. mindig egymás között keresnek párt? Pedig az egy sokkal szűkebb kör, így sokkal kisebb is az esélye hogy tényleg boldog és hosszú kapcsolat legyen (és általában nem is az), mégis csak azt látni hogy X Oscar-díjas színésznő párja Y Golden Globe-díjas színész, Z énekesnő párja Q világhírű divattervező, A színésznő párja B filmrendező és sorolhatnám... És akkor mindenkinek már 40 éves korára 8 név van a férje/felesége/élettársa bejegyzések mellett a listán, mert szakítanak fél év után. Meg ugye eleve csak egy fix körből válogatnak, gyakorlatilag mint a játék az iskolában hogy 3-ig számolok és keress magadnak párt a 15 emberből, aztán megint és akkor keress mást a 15-ből...


Arra célzok, hogy a híres emberek miért nincsenek vele tisztában, hogy "többől több marad"? Ők miért nem válogatnak a hasonszőrűen híres/gazdag embereken kívülről? Miért nem ülnek be mondjuk péntek este egy átlagos kávézóba vagy étterembe, vagy mennek el egy diszkóba vagy egy könyvtárba vagy moziba vagy akárhová? Nyilvánvaló hogy kevesebb idejük van mint egy átlag embernek, de valamennyi szabadidő biztos jut nekik is. Legalább otthon lenne valaki aki mindig ott van, itt meg hol az egyik forgat, hol a másik rendez, hol meg egyik sincs otthon, és akkor lehet fél évig nem is látják egymást. Mi jó ebben? Ők nem vágynak átlagos életre?



2018. nov. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Melyik hìressèggel szerettél volna összejönni?
2018. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ők arra vágynak amit csinálnak, és pont hasonló társ kell nekik.

Én mondjuk el se tudnám képzelni akármilyen hires csaj hogy össze jöjjek vele. Nem is tudnék vele semmiről beszélgetni, rosszul érezném magam bárhová kellene mennem.

Plusz ráadásul csak a képernyőn néznek ki valahogy, smink nélkül ronda a legtöbb.

Hidd ők nem vágynak az átlagos életre, nekik a fényesség , a csillogás kell, amit te nem tudnál soha sem megadni nekik.

2018. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a féléleted kamerák előtt töltöd más színészekkel, előadókkal, híres neves tervezőknek dolgozol nagy valószínűséggel onnan fogsz párt találni.


Plusz azt se feledd, hogy bizonyos hírnév után nemteheti meg azt, hogy csak úgy beül valahová. Pár percen belül a fél kávézó róla sugdolózna, titokban képeket csinálnának róla, odamennének aláírásért.

Plusz van aki már csak azért ismerkedne, hogy elmondhassa haverja/palija/csaja/kalandja az adott híresség. Míg a normális, valódi vonzalmat érző emberke háttérbe szorulna.


Ehhez amúgy hírességnek sem kell lenni, akkor is megfigyelhető a jelenség ha az adott közösségben kicsit nevesebb valaki. Pl vegyünk egy HÖK elnököt, országszintem semmi szava, de az egyetemen van beleszólása a dolgokba, előnyökhöz juthat az aki jóban van vele.

2018. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem ismerkednek átlagemberrel, mert nem akarnak / fix kör stb., hanem mert:

- nyilván ott tudsz ismerkedni, amilyen körben mozogsz... a hírességek kb. 24/7 abban a szakmai körben mozognak, és nyilván több időt töltenek el a szakmabeliek társaságában... pl. egy színész egy rendezővel, aki rendezi egy filmben vagy az aktuális színészpartnerével. Az átlagemberek kapcsolatai közül is elég kevés jön össze úgy, hogy vadidegenek között a dizsiben vagy a könyvtárban... a legtöbb ott is munkahelyi meg a barátom barátjának a húga stb-stb. Akkor a hírességeknél miért lenne másképp?

- a szakmabeli társ megérti a szakma hátulütőit, és nem kezd el hisztizni meg féltékenykedni, hogy "ne töltünk együtt elég időt", "mert nem tudsz TE hozzám alkalmazkodni", "miért a szülinapomon mész el koncertezni", "miért csak most tudunk elmenni nyaralni", "már megint nem jöttél el a megbeszélt randira, amiért utolsó pillanatban szólt valamiért a menedzsered", "f...om kivan, amiért követ a paparazzi már megint", "most velem vagy, miért beszélsz a rajongóiddal" és sorolhatnám.

- a szakmabelinél kevesebb az esély, hogy kihasznál és csak a pénzedért van veled

2018. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az itolsó mondataidban a lényeg.

Hol az egyik forgat, hol a màsik rendez....

Pont emiatt az életvitel miatt nem alkalmasak ezek az emberek párkapcsolatra.

Gépkezelő Jóskával, vagy jegyellenőr Bélával se lenne könnyebb az életük.

Bèla otthon vàrná míg a sztàrfelesége hazajön a több hónapos turnéról...esetleg kisérgeti ès a szállodai szobàban vár rà minden este?

2018. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Hidd el nagyon is értem amit mondasz...szerintem nézd meg a:Randiztam egy sztárral! - című filmet(nemtudom hány éves vagy de ez nagyobbaknak is jó nekem a kedvenc filmem igaz 14 éves vagyok😂), ugyanis ez a film szinte erről szól,és tuti hogy a kérdéseidre is választ kapsz majd,plusz lehet hogy még tetszene is,mert oltári jó és vicces is😂😊😃Szóval légysziiii nézd meg mert nagyon király😊😁Remélem segíthettem és ha megnézed a filmet akkor írd le hogy hogy tetszett mert nagyooon érdekel a véleményed😁😊✋✋👋
2018. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb igazán híres ember (tisztelet a kivételnek, bár nem tudom akad-e még olyan!) iszonyatosan beképzelt lesz az évek alatt.

Nekik már csak a hírnév, luxus, pénz számít. Amikor magánrepülővel jár, mindenhová testőrök kísérik, esélye sincs találkozni sem átlagemberekkel, hiszen nem is érintkezik velük.

A legtöbb ilyen szupersztár jóval többet gondol magáról, és bár azt nyilatkozza, hogy "ő is csak egyszerű ember", de valójában sokkal többnek tartja magát, ezért nem alacsonyodik le arra a szintre, hogy bárkivel ismerkedjen. Rajongjanak érte, de csak távolról. És közben olyan partnert keres, akivel lehet villogni, sőt talán még híresebb is lesz, ha vele van. Egy átlagemberrel ez nem fog neki menni.

2018. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia/sztok!Én tényleg nem akarok kötekedni én is csak leírom a saját véleményem de azért biztos hogy van legalább egy-két kivétel a hírességek között aki annyira nem hordja fennt az orrát és tisztában vagyok vele hogy milyenek a mai sztárok(vagy legalábbis a többségük)de ha akarnának sem tudnának találkozni '' átlag''emberekkel mert:Egyrészt a média tönkrebxszná annak az átlag embernek az életét,folyton zaklatná hogy mondjon arról a sztárról dolgokat(ez most csak egy példa,számtalan mással zaklathatnák)Másrészt nagyon nehéz lenne annak a hírességnek találni egy olyan normális ''átlag'' embert aki nem használja ki és nem azért van vele mert híres sztár hanem azért mert valami teljesen másért szeretett bele vagy tudom is én.Harmadrészt(ezt már valaki írta előttem de én is így gondolom)egy sztárt jobban úgymond '' megért'' egy másik sztár mert az áttudja élni a helyzetetét hogy milyen az mikor valaki híres stb...De ugyanakkor vannak hátrányai is annak ha egy híresség egy hírességgel jön össze pl.:még kevesebb idejük jut egymásra mert mindkettőjüknek nagyon sok dolga van tegyük fel turnéznak,vagy ilyenek.

(Mondjuk ez a '' nem érek rá''dolog lehet hogy akkoris így lene ha nem hírességgel jönne össze egy sztár hanem egy '' átlag '' emberrel)Na mindegy lényeg a lényeg,valamikor ha akarnának sem tudnának összejönni '' normális'' emberekkel,de(szerintem)lehet hogy a legtöbben nem is akarnak '' normális'' emberrel szerelmi kapcsolatot ápolni(és még akkor,arról nem beszéltem hogy a sztároknak igazi barátaik lehet hogy nincsenek is,mivel sok ember azért van csak a közelükben mert híresek,mert van pénzük stb...de szerintem ezzel mindenki tisztában van)bocsi hogy ilyen hosszú lett ez a válasz,de remélem valahogy tudtam segíteni és nézd meg azt a filmet amit ajánlottam(én voltam az aki ajálotta a''Randiztam egy sztárral''-című filmet😁😁mert abból tényleg lehet '' tanulni'')😊😃👋✋👋❤❤

2018. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!