Hogy vagy?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Köszönöm jól. És te?
2018. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
betegesen
2018. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Jobban mint tegnap voltam,rosszabbul mint holnap leszek :)) És te?
2018. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit dühösen
2018. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Elegem van a kollégiumból, elegem van az itteni emberekből. De mostmár hamarosan alszom, az majd segít. Szóval olyan közepesen megvagyok.
2018. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Lehetnék jobban is... Minden nap sz.rik valamit a kutya!
2018. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Voltam jobban már ,elégé szomorú vagyok meg dühös
2018. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Ugy erzem elrontottam valamit es rossz uton jarok az eletemben, rossz donteseket hoztam, nem vagyok boldog a jelenlegi helyzetemben, de tudom, hogy ez mashogy sem lenne sokkal jobb, mert mar lassan felnott vagyok es az elet ilyen. De gyotrodom, hogy mi az a dolog, ami ennyire rossz, hogy tudatalatt megbetegiti a lelkem, mikor pontosan tudom, sejtem, mit kellene tennem, de felek, hogy tevedek, es magamra maradok.


De amugy lefoglalom magam mindennap, anya megtanitotta, hogy nem lathatjak, hogy ha gyenge vagy, cagy gyenge pillanatod van, es ezert nem latszik rajtam, hogy szenvedek mindennap, ugyhogy a kerdesre valaszolva, jol vagyok, koszonom :)

2018. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Üres vagyok. Annyi mindent kellene csinálnom, talán legfőképpen aludni, de teljesen üres vagyok. Suli, munka, barátok, család, hobbi. Minddel kezdenem kellene valamit, de mindegyikhez túl üresnek érzem magam. Ha most ezt elküldöm, aludni fogok, mert muszáj. Aztán fel fogok kelni, mert muszáj. Be fogok menni az egyetemre, mert muszáj. Beszélgetni fogok a barátaimmal, mert muszáj. Haza fogok jönni a családomhoz, mert muszáj. Filmet fogok nézni velük, mert muszáj. És újra. Meg újra. Meg újra. De egyszer elég lesz. Már érzem, csak még nem vagyok rá kész, hogy elég legyen. Hogy ne legyek üres. Nem kell engem félteni, de végül is te kérdezted, hogy vagyok. Hát így.
2018. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ahogy szoktam. Jól :D

Na és te?

2018. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!