Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Többet ér az az ember aki...

Többet ér az az ember aki dolgozgat, így úgy de megoldja, hogy évente akár többször is el jusson külföldre több kevesebb időre, akár amerikába akár ide oda ahova más csak vágyakozik?

Figyelt kérdés
Szóval többet ér az az ember aki ezt csinálj,mint aki csak dolgozik és nem nagyon van erre pénze?

2018. nov. 19. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért érne többet bármelyik a másiknál?
2018. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon és mióta értékmérője az embernek az utazás?
2018. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
többet ér?? mint mi? miért érne többet akármiért is akárki? kit érdekel hogy utazik e. a kérdésnek úgy lenne értelme hogy megéri e agyondolgoznod magadat hogy évente egy hónapra elmehess Amerikába. úgy meg a válasz az, hogy attól függ neked megéri e.
2018. nov. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem most mi kérdés? Alapből is miért elne többet egyik ember a másiknál?

(Persze, nagyon jó kis élet lenne, hogy dolozok egy kicsit majd sokat utazgatok. S nem húzom az igát, de nincs mellete időm igazán élni.)

2018. nov. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz, hogy nagyon sok embernek a pénze, ideje is meglenne de soha nem utazik, mert utál utazgatni? Aki nem szívesen hagyja el a komfortzónáját?


Szóval nem az utazásoktól leszel több vagy kevesebb a másiktól, hanem attól, hogy hogyan viszonyulsz másokhoz, a környezetedhez.

2018. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

talán a kérdező rosszul fogalmazott és azt akarta tudni, hogy többet ÉR EL az az ember stb.?

Mert azt, hogy mennyit ér az ember nem lehet megmondani- a hasonlatok itt nem használhatóak, és mindig illegitim tévútra futnak. "egyik ember többet ér".. nincs ilyen értelemben értéke az embernek, mert minden ember a végtelent hordozza magában - és így, vagy úgy közelít hozzá - egy bonyolult szociológiai- pszichológiai társadalmi szövevényben. Saját magának van lehetősége megérteni, megközelíteni, hogy "mennyit "ér", és költőien kifejezni, ahogyan Radnóti tette:


Hasonlat mit sem ér. Felötlik s eldobom.

És holnap az egészet ujra kezdem,

mert annyit érek én, amennyit ér a szó

versemben s mert ez addig izgat engem,

míg csont marad belőlem s néhány hajcsomó.

2018. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet nem sok önértékelésem van,vannak ilyen utazóa csoportok vagy csak ismerősök a facebookon akik utazgatnak örömmel mesélik jaj már itt is meg itt is jártam amerika,olaszország,stb... Volt aki írta amerikában egy hónapot utazgatott jó nem gazdag ember de úgy ez ennybe az meg annyiba került meg milyen jó is világot lát,stb...

Na én ilyenkor egy senkinek érzem magam mert még külföldönse jártam és úgy érzem az ilyen embetekre szinte felnéznek a magam féke lúzer meg senkit sem érdekel :(

2018. nov. 20. 10:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ugyanazt akarja és ugyanúgy, de ha vágysz valamire és nem teszel érte semmit, pedig tehetnél, akkor viszont többet ér az, aki tesz is érte.

Ha utazni akarsz, érdemes last minute repjegyeket meg a Bónuszbrigádot vadászni. Több ismerősöm a repjegyekkel játszik, én a Brigáddal.

2018. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 8


Nem tudom mit akarok,igazából mióta nem vagyok olyan jól lelkileg meg többet lógok a facebookon azóta van ez így.Olyan mintha az életem nem is az enyém hanem mások vágyát akarnám megvalósítani vagy mások vágyára vágyok.Szóval mondjuk ha valamit csinálok magamnak kezdem de később az lesz na majd mások mit mondanak,vagy ilyesmi.Szóval lehetne mondjuk 156 féle életem de egyszerre csak egy.

2018. nov. 20. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor te mások életét éled, és nem akarsz igazán semmit.
2018. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!