Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszinte, valós véleményre van...

Őszinte, valós véleményre van szükségem. ?!?

Figyelt kérdés

Szóval aról lenne szó, hogy úgy látom az embereken körülöttem hogy büdösnek éreznek, annak ellenére hogy nagyon erősen odafigyelek a higiéniámra. Napi 2x fürdök (ha tehetem 3x) minimum 2x fogatmosok, dezodorokat, parfümöket használok (persze nem fúlyom tele magam vele és nem is mindegykből). Ennek ellenére még is sokszor látom hogy vagy befogott orral ül mellettem valaki, vagy ott ül 5mp-ig, majd feláll és átül máshova, már ha van hova.

Szüleim folyton mondják hogy nem vagyok az és már voltam orvosnál is és pszichologusnal is és ők is azt mondták, de valahogy nekik nem akarok hinni, illetve inkább nem tudok. Elég erősen feszengek és szorongok ez miatt, és kerülöm a társaságokat, tömegközlekedést és azt is ha valaki közeledni szeretne felém ismerkedés céljából.

Azt szeretném kérni, hogy ha valakinek van egy kis idelye és Szolnoki, akkor 1-2-3 percet esetleg beszélhetnénk és a végén teljes őszinteséggel elmondaná hogy mi is a helyzet. Ha esetleg szeretné akkor ha vam neki is valami problémája amit nem mondott még el, de segítségre lenne szüksége, akkor arról is beszélhetünk



2018. nov. 20. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Senkinek sincs idelye téged szagolgatni, fúlllyad magad befele.
2018. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
71%
Én úgy gondolom hogy neked egy pszihés dolog ez hogy azt hiszed hoy budosnek gondolnak. Ennyi furdessel parfum es dezodor hasznalataval nem lehet semmilye rossz illatod(kiveva ha napi 3 edzesed van vagy ha 200 kg-os vagy.) Azt tanacsolom hogy eloszor is keresd meg azt az emleket amikor valaki azt mondta rad hogy budos vagy. Biztos hogy van valami mas oka is annak hogy ezt gondolod. Remelem tudtam neked segiteni.🤗
2018. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

én tudok egy egyszerűbb megoldást.


kimásolod ezt a hosszú kérdést, a végét kicsit átalakítod, aztán kinyomtatod, aztán felülsz egy vonatra, és elmész mondjuk ceglédre, az úgyis közel van, aztán egész nap járod a várost, mindenféle embernek megmutatod a cetlit hogy olvassa el és mondja el ha úgy érzi büdös vagy. ezt megcsinálod 50-100 emberrel, és máris lesz egy statisztikád hogy nem vagy büdös.

2018. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Esetleg eszel fokhagymát? Itt nagy mennyiségre gondolok.Mert az nagyon megérzik a bőrön, még akkor is, ha rendszeresen fürdesz.
2018. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Hormonok is okozhatnak testszag változást.


Vannak nagyon erős szerek izzadás ellen - pl. Exodor, gyógyszertárban kapható - de ezek durva kemikáliák, nem javaslom napi szinten használni őket.


Én inkább azt javasolnám, hogy tarts tisztítást, méregtelenítést.Léböjt kúra vagy valamilyen diéta..sokféle van a neten.Próbáld az emésztőrendezredet kitisztítani elsősorban: pl. céklalével. Ez idő alatt semmilyen vitamint vagy étrend kiegészítőt ne szedj.

2018. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az orvos és a pszichológus biztosan megmondta volna. Szerintem csak beképzeled.

Meg egyébként is, valaki már biztosan beszólt volna, ha így lenne. A legtöbb ember nem a tapintatosságról híres.

2018. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

'A legtöbb ember nem a tapintatosságról híres.'

Finoman fogalmaztál. Vertem is már meg elég 'erős' embereket ezért, pedig egy vézna, nyamvadt srác vagyok.

2018. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Izzadós vagy? Vegetatív idegrendszeri problémád van?


Ha egészséges vagy és ezt orvos is megállapította, akkor nincs gond.


Lehetőleg ne műszálas cuccokat hordj, jobbak a természetes anyagok.

2018. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs de én a "fúlyom" után nem bírtam tovább olvasni. nem a szagoddal van baj hanem a helyesírásoddal, de azzal durván.
2018. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
#9 te bunkó paraszt, ne itt keménykedjél te nagyképű arrogáns kis senki
2018. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!