Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha összeköltözhetnél 5 híres...

Ha összeköltözhetnél 5 híres emberrel életed hátrelévő részére, kik lennének azok és miért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy elméletben kiválaszthattok 5 híres embert, bárkiket (csak ismertek legyenek), akikkel hátrelévő életeteket le kell élnetek. Foglalkozás, nem, nemzetiség és életkor nem számít, de halálotokig velük kell egy házban laknotok. Ti kiket választanátok, és miért pont őket? (Indoklás is fontos!)

2018. nov. 20. 23:55
 1/8 Fizetésemelés válasza:
Nekem 8
2018. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bill Gates (ő biztosítaná az anyagiakat)

Mila Kunis (ő lenne a csajom)

Hajós András (ő lenne a hangulatfelelős és a zenésztársam)

Seth Macfarlane (ő lenne a legjobb haverom, mivel Family Guy fan vagyok)

Földi-Kovács Andrea (mert Mila úgyis félrekefélne, így vele vághatnék vissza)

:D

2018. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem pár évvel ezelőtt kérdezted, olyan kevés edvencem van és sajna halnak.


Nem tuti, hogy szegények örülnének a dolognak, de most ezt a részt hagyjuk :D


David Attenborough és Trend Reznor közte lenne.

Utóbbit mélységesen tisztelem életműve miatt, az előző pedig hatalmas kedvencem. Egyrészt csodás, informatív filmeket készített, másrészt magával ragadó a lelkesedése, harmadrészt pedig nekem ő A Hang, mint egyeseknek Morgan Freeman. A Tökéletes Narrátor. Mondjuk Reznornak is jó a hangja, ezért is szeretem a dalait, bár ez összetettebb ennél.

Írtam már, hogy több kedvencem meghalt. Egyeseknél ezt nehéz volt elviselni (érdekes módon Hawkingnál nem, fantasztikusan gazdag élete volt s így is rávert az esélyekre vastagon. őt egyhamar nem fogjék elfelejteni), de az pokol lenne, ha Attenborough is meghalna. Pedig remélhetőleg meg fogom élni. Azt szeretném, hogy különösebb problémák nélkül döntse meg a férfi hosszú élet Guiness-rekordját, utána pedig a párom döntse meg az ő rekordját, én pedig a nőit. Hosszú életet akarok, bár úgyis rövid lesz, nekem jobban tetszene néhány milliárd év... Ez utóbbihoz kapcsolódóan fognom kéne valami űrrel foglalkozó tudóst, akivel szupernóvákról s egyebekről cseveghetnék. De nem tudom, ki lehetne az, az ilyen hírességekkel nem vagyok képben :(

Na jó, akkor legyen Penrose, nem sokat tudok róla, de szimpatikus és kevés lenne nélküle a tudós :) Ha még élne, Hawkingot kérném, de így Penrose-t.


Még kettő? Az baj, az Ylvist nem lehet berakni egy slotba? :D Ők szórakoztató és helyes srácok, szépen ellenpontoznák Reznor jóval kevésbé lüke zenéjét.


S Emma Watson, mert szép és állítólag okos és kedves is, de amúgyis egy fokkal kellene jobbnak lennie egy hárpiánál ahhoz, hogy hajlandó legyek elviselni (amúgyis, én meg sárkány vagyok, elvitáznánk a magunk finoman nőies módján). Nyilván nem költöznék össze úgy egy társasággal, hogy ne legyen közte egy jó nő.


(Azért a párom is jöhetne, nem? Mert ő is kell, de sose lesz híres.)


Első körben ennyi, de ha komoly lenne, nagyon komoly kutatómunkát végeznék és tuti változtatnék. Csak Attenborough lenne fix, érte odavagyok. Hozhatna pár róla elvezett még élő fajt is, ha megoldható a tartásuk, legalább egy időre, nem akarom felzaklatni szegény állatokat. A pókocska különösen vonzó számomra. Amúgyis lenne egy csomó pókunk és közösen csodálnánk őket Sir Daviddel... Ah, gyönyörű lenne.

2018. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fab 5.

Talán ők tudnának segíteni összeszedni az életem; van köztük szakács, aki mindig jókat főzne, van köztük aki segítene normálisan öltözködnöm, van belsőépítész, aki be tudná rendezni normálisan a házat, stb...

2018. nov. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elon Musk: nagyon érdekes a gondolkodása;

A Dr. Cox-ot megalakító John C. McGinley: nagyon jól játszotta ezt a szerepet;

Penélopé Cruz: mert nagyon szép színésznő;

Tanya Byron pszichológus: mert okos, szép, és sikeres;

Csernoviczki Éva: szép lába van, tetszik az emberi stílusa.

2018. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
5 emberrel együtt élni?? Inkább kötelet választanák.
2018. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne, alig ismerem a hírességeket azon túl hogy mi a foglalkozásuk. Mivel elméleti kérdés így talán feltételezhetjük hogy nem emberrablásról lenne szó és nem kell senkinek elhagyni a szeretteit. Csak elviselni egymást. :D Biztos hogy ebből indulnék ki, hogy ki az akit ennyi ideig el lehet viselni ilyen közelségben. Nem számít hogy mennyi pénze van, mert nem volt feltètel hogy osztozkodnia kell a többiekkel éppen ezèrt az sem lényeg hogy néz ki vagy milyen jó nő, vagy hogy valaki szakács, lakberendező miegymás, csak az emberi tulajdonságok számítanának.

Aki nekem gyakran eszembe jut, hogy szerintem a hétköznapi életében is rendes ember lehet, az Adam Sandler, és Drew Berrymore is elég szimpinek látszik, úgyhogy ők ketten jöhetnének. Hasonló lehet az életszemléletünk talán azért. Sandler filmjei mindig az esélytelen emberek vagy esélytelen helyzetek jó oldalát emeli ki. Szerintem ez szép és pozitív hozzáállás. Én ennél pesszimistább vagyok, úgyhogy jót tenne nekem a közeg. Amellett elég lazák is, nem azzal foglalkoznak hogy előnyös megjelenésük legyen, vagy hogy tökéletes képet alakítsanak ki magukról kifelé. Szeretnek énekelni, zenélni, viccesek, de ismerik az élet árnyoldalait is ahhoz, hogy legyen bennük kellő empátia mások iránt.

Hajós Andrást elirigyeltem, szerintem is olyan ember, akinek lenne még úgy 30 évre elegendő sztorija, és azt hiszem műveltebb is mint a csapat összes többi tagja, amolyan kifinomult úriembernek számítana köztünk és ezzel ő így felfelé húzná a szintet.

Eszembe jutott Lady Gaga, nem a zenéje miatt, nekem több jön le abból ahogy mozog meg táncol, kedves, érzékeny embernek látszik és olvastam legutóbb hogy megölelt egy hajléktalant, a többi énekesnőnek a bugyijáról vagy a pasijáról szoktak cikkeket lehozni, Gagának a klipjeit is bírom, szóval megkockáztatnám a vele való együttélést is.

Olyanok akiket egyébként ténylegesen nagyon kedvelek is mint személyeket, szóba se jöhetnének, az olyanok vagy maguktól jönnek velem lakni vagy sehogy. Lehet velük nehezebb is lenne az együttélés de nem zavarna. Úgyhogy az ötödik tagot úgy választanám ki, hogy várnék önként jelentkezöket akik laknának velem. Velem. Nem ám a négy jófej hírességgel. :D

2018. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem akarnék

minek? hol? hogy?

és nekik kötelező jól érezni magukat?

2018. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!