Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy alvás paralizi...

Mit tegyek hogy alvás paralizisem legyen?

Figyelt kérdés
Szeretném 1x megtudni hogy milyen lehet.

2018. nov. 22. 10:29
1 2
 1/15 User-Agent ***** válasza:
Az alváshiány okozhatja. Nekem már volt egyszer. Nem volt valami kellemes, amit irigyelni kellene. Pár másodpercig tartott és olyan volt, mintha lebénultam vilnat, még a szememet sem tudtam kinyitni. Félelmetes volt!
2018. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 User-Agent ***** válasza:
*volna
2018. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokszor és sokkal sokkal rosszabb ha nem vagy felkészült. Ha tudod mi történik nem fogod elhinni amit látsz és nem sokkolsz be a bénulás miatt.
2018. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én imádom az ilyeneket,de meg 1x se sikerült átélnem
2018. nov. 22. 11:02
 5/15 User-Agent ***** válasza:
24%

Mi a francot lehet rajta imádni???


"Nekem is volt sokszor és sokkal sokkal rosszabb ha nem vagy felkészült."

Akkor vonulj be a kórházba vagy mittudomén. Mintha teljesen normális lenne, hogy hetente egyszer lebénul. Még fel is készül rá. 😁😁😁

"nem fogod elhinni amit látsz és nem sokkolsz be a bénulás miatt."

Van egy olyan érzésem, hogy neked sem volt még ilyesmiben részed. 😩 Örülnöd kéne, hogy nem volt. Nem tudom eldönteni, t sírjak vagy nevessek. Az egyik fel készíti, míg a másik alig várja, hogy neki is legyen. Mi ez? mazochizmus??? 😁

2018. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Nagyon para volt. Akkor volt először és utoljára.
2018. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


Lucid Dreaming van rá írva, de ez inkább vezet paralizishez mint tudatos almodashoz.

2018. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igazából lehet bennem van a baj mert én tudom irányítani az álmaim.. azt álmodok amit csak akarok és akkor amikor akarom mármint ha lefekszek aludni és álmodni akarok akkor álmodok amiről akarok,de ha nem akarok akkor csak mélyen alszok :o
2018. nov. 22. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom szerint hogy ha a hátamon feküdtem és úgy aludtam el előfordult alvási paralizisem.

Jó tanács: ha kezd jönni a bénulás érzet és ha tudod magadban a félelem érzetét kontrollálni akkor ne kezdj el félni! Mióta felismerem hogy ez alvási paralízis kezd lenni ,kezd előjönni egyfajta félelem is , de ezt már megtanultam kontrollálni így fel is tudok rövid időn belül ébredni a paralízisből.

2018. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
éééértem.. :D hát én eskü várom hogy 1x megtörténjen :D szeretem az ilyen para dolgokat :D
2018. nov. 23. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!