Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alvó ruhában menni valahova?

Alvó ruhában menni valahova?

Figyelt kérdés
Frissen mosott farmeromban az éjjel elaludtam a tv előtt, nagyon fáradt voltam. Ti fölvennétek, vagy újból kimosnátok? :D Bocs a hülye kérdésért. 25/F
2018. nov. 24. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán felvenném

(Lány létemre xd)

2018. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit kicsavart kérdés.

Csütörtökön pizsamanadrágban vittem ki a lányom a buszpályaudvarra és megálltam a zöldségesnél karfiolért.

Gondolom levágtad,hogy simán elmennék alvós farmerben akárhová.

2018. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bele fostál?? Le etted?? Hát akkor meg??

A kutya nem fogja mondani, hogy "Te Béla, hát hogy néz ki rajtad ez a nadrág?? Aludtál benne mi??".

2018. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Azt hittem, pizsamára gondolsz. Abban az esetben a válaszom továbbra is simán. :D 20/l
2018. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lett volna attól, h benne aludtál? 😁
2018. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egész nap izzad bele az ember segge vagy egész este? :D
2018. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze,meg a pizsama meg a melegito is divat utcara. A hajad viszont legyen igenyesen vagatva es belove meg legyel kigyurt hozza.

N/35

2018. nov. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7,


Az utolsó az kicsit fájt.

Sokan nem azért hordanak melegítőt a gyúrósok között, mert divat. Farmer ugye egy nagyon passzos valami, rám is esetleg a sztreccs anyagú farmer jó. Ugye ha nem lógod el a láb napot akkor van egy szép vaskos combod. Amire egyszerűbb egy kényelmes melegítőt nézni, mint venni egy 3-4 számmal nagyobb farmert ami derékba meg el is áll.

A 4-5 évvel ezelőtti melegítőim jók rám, de fél évente venni kéne új farmert, mert ugye combnál már nem jön fel. A férfi farmer meg ugye nem is olcsó dolog, hogy fél évente vegyek legalább 7et.

(A másik dolog, hogy az övet hiába rakod fel, ha beállítod, hogy jó legyen derék résznél akkor meg elől huzza össze az anyagát, ami kb úgy néz ki, mintha a kisgyerek felvette volna az apja nadrágját.)

2018. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!