Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem sírjátok vissza az...

Ti nem sírjátok vissza az msn-es időszakot?

Figyelt kérdés
Én kicsit sajnálom hogy vége lett annak az időszaknak, pedig milyen összetett program volt
2018. nov. 25. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Néha eszembe jut, milyen jó volt. Amúgy már van sok minden helyette.
2018. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem, akkor sem hasznaltam. Most se kell.
2018. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem hianyzik. En szeretem ezt a modern technikat, okostelefon, messenger meg minden.
2018. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hiányzik belőle, hogy jóval személyre szabhatóbb

volt, és több kreativitást engedett meg a felhasználóknak, mint a mai elterjedtebb programok.

Jó kis időszak volt, de a messenger is végzi a dolgát.

2018. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam rá gondolni. Nagyon szerettem. :)

Kár, hogy már nincs.

2018. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik az MSN, mert le lehetett tölteni hozzá egy csomó féle témát, meg saját szmájlikat is lehetett kreálni.

Okés, hogy van helyette egy csomó más, de a mai hasonló programok fele olyan jók sincsenek :/

2018. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon hiányzik, nagyon szerettem, annyi lehetőség volt benn, színek, hangulatjelek, emlékszem rá akkoriban nagyon tetszett egy lány, még azt is beállítottam milyen zene szóljon ha bejelentkezett.


https://www.youtube.com/watch?v=rV6gYFKrT7Y&feature=youtu.be..


Egész pontosan ez volt, de jó újra hallani! :D :D


Akkoriban nagyon sok barátom volt, annyit beszélgettem mindenkivel, mára semmi nem maradt belőle.Jó rá visszaemlékezni! :(

2018. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, az számított menőnek, ha minél hosszabb és egyedibb karaktereket tartalmazó (lányok esetében minél színesebb) neved volt, akkor is, ha már egyáltalán nem lehetett rájönni, hogy valójában ki vagy. Az igazán kemények pedig még azt is kitették a nevük mellé, hogy épp milyen zenét hallgatnak.

De a legjobb érzés az a dopaminlöket volt, melyet akkor éreztél, amikor a neked tetsző lány/srác rád írt és meghallottad ezt a hangot: https://www.youtube.com/watch?v=8RD4RnaWFgY

2018. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a hang, de jó és sárgán villogott a tálcán, legalább is XP alatt! :) Volt hozzá egy MSN Plus plugin, nagy király volt, aki használta, végtelen rezgő figyelmeztetés, naplózott beszélgetések, meg ki tudja még mi. Annyira visszamennék 2006-2008 környékére, minden sokkal jobb volt.
2018. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 he84 ***** válasza:
Nekem néha hiányzik az MSN Messenger. Anno egy régi jó barátommal, aki a mai napig is barátom, vele főleg ott csevegtünk elég gyakran, néha kicsit poénkodtunk is. Eleinte leveleztünk, majd hamar jött az MSN Messenger. Ő is néha hiányolja, de évek óta helyette a Skype-t használjuk.
2018. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!