Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megtámadnak az utcán egy...

Ha megtámadnak az utcán egy nőt hatásosan védekezhet akkor, ha nem segítségért kiált, hanem azt ordítja, tűz van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy kiálthatná azt is hogy "akciós a csirkefarhát"
2018. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Elrohan , ha tud támad paprikasprayvel ami jó hatásos ha minap leállt miatta a metró pár órára .
2018. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 grafno ***** válasza:
100%
Az a nőn múlik, hogy mennyire tud hatásosan védekezni. Pl egy pitbull ellen nem biztos, hogy tűz van értelmes lehet és hatásos.
2018. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
98%
Erről eszembe jutott amikor gimis koromban a buszhoz menet reggel megtámadott pár kutya. Tél volt, közvilágítás nuku, de a legtöbb ablakból látszódott hogy már megy a tévé, plusz öregek laktak az utcában akik 4-kor már ébren vannak. Szóval kiabáltam én de senki sem jött volna ki, ám volt aki kinézett az ablakon de azonmód be is húzta a függönyt mintha mi se történt volna. Később már a megmenekülésem után jutott eszembe, hogy egy "ingyen pálinka" ordítás lehet hogy hatásosabb lett volna.
2018. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy hallottam egy videóban vagy olvastam valahol, hogy az ún. felelősségmegosztás elve alapján mindenki úgy gondolja, hogy majd a másik segít, miért pont én segítsek.

Hatásos lehet, ha rámutatsz valakire: TE, ott, segíts.



Aztán nem tudom, ez mennyire reális...

2018. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat, nem értettek a kérdést.

Kifejtem a gondolatmenetem. Ha valaki segítségért

kiált, sikít, nem fognak segíteni akik hallják.

Ha azt kiáltod “Tűz van”?

2018. nov. 25. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már erről; több embert lehet megmozgatni akkor, ha azt hiteted el velük, hogy ők vannak veszélyben, mint ha azt kiáltod, hogy neked van szükséged segítségre...
2018. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy ha nyiszogsz, hogy így meg úgy segítség , majd a tragédia után megkérdezik a házban lakó félig vak meg süket öregasszonyt , hogy nem hallott semmit.... meg segélykisktasokat nem hallják.. Tűz van,akkor a ház elé lejön egyenként.
2018. nov. 25. 19:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném üzenni a fiatal lányoknak : ha valaki követ az utcán , nyílvanvalo támadási céllal , kiabálj hangosan, többször , hogy Tűz van....nézni fogja az ablakból 20 ember, a másik 29 meg lemegy a ház elé .
2018. nov. 25. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember beleesik a pöcegödörbe.

-Tűz van! -Kiabálja

A tűzoltók kiérkeznek.

- De hát itt nincs is tűz, miért kiábálja?!

- Mit kiabáljak, hogy szar van?

2018. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!