Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az agyak a...

Szerintetek ez az agyak a tartályban elmélet igaz?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam hogy filozófusok és tudósok egyaránt lehetségesnek tartják hogy egy gonosz tudós tartja tartályban az agyunkat és érzékelteti velünk hogy élő emberek vagyunk pedig csak agyak.Ti is hallottatok erről?
2018. nov. 29. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok sci-fit néztél ember. De semmi gond én meg a Walking Dead-re és a zombikra vagyok rákattanva. Mindenkinek kell valami...
2018. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Robin Cook?
2018. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
-.-
2018. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Na de mi a véleményetek róla?
2018. nov. 29. 15:30
 6/22 anonim ***** válasza:
Dehogyis, köztudott hogy mindannyian betépett földönkívüliek vagyunk és épp csak hallucináljuk az életünket. Jelenleg nem is ezt a kommentet olvasod hanem épp egy szobában ülsz a csápjaiddal tartasz egy pipán és csorog a nyálad miközben a haverjaid röhögnek rajtad.
2018. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem tartom reálisnak.

És az a gonosz tudós hogyan él meg, hogyan működik a világ, ha csak agyak vagyunk és minden csak illúzió, amit mi érzékelünk?

Egyébként a Mátrix jutott róla eszembe.

Szerintem egyébként ezek inkább átvitt értelemben igazak. Élünk, érzékelünk, de azt nagyon is befolyásolják, hogy mit érzékeljünk és azt hogyan értelmezzük.

2018. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk hasonló a kettő de én ezt amiatt kérdezem mert ha ennyi filozófus és tudós tartja igaznak akkor biztosan az!
2018. nov. 29. 15:33
 9/22 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2018. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8: Ezt hol olvastad? Mert én erről még sehol sem hallottam. Csak filmek, regények kapcsán. De tudományos körökből én ilyet még nem hallottam. Linkek?
2018. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!