Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy nagyon meleg télikabát...

Van egy nagyon meleg télikabátom, amire már nincsen szükségem, arra gondoltam, hogy odaadnâm egy hajléktlannak, de csak úgy oda vinni neki az utcán nem furcsa vagy bántó?

Figyelt kérdés
Elõre is köszi!
2018. nov. 30. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem furcsa, vidd nyugodtan, örülni fog neki.
2018. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Odaviszed, köszönsz neki és megmondod, hogy ha elfogadja akkor te nagyon szívesen odaadod neki azt a kabátot mert neked már nincs rá szükséged.
2018. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem örülne neki bármelyik, bár emberfüggő hogy hogyan reagálja le. Mindenesetre ne csak úgy vidd oda, hanem mond neki hogy neked már nincs rá szükséged és úgy gondoltad oda adod neki ha esetleg szüksége van rá
2018. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, én is ezért kérdeztem, mert hallani ilyet, hogy ráförmednek esetleg a másikra, ha valamit kapnak vagy ilyesmi, dehát csak nem.
2018. nov. 30. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
pénzt is tegyél a zsebébe,ha lehet nagy cimleteket,igy jobban elfogadja ha mondod neki pénz is van benne..
2018. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

"Jó napot kívánok, nekem már nincs szükségem erre a kabátra, szívesen odaadom magának, ha szüksége van rá"


Ha azt mondja, hogy nem kell vagy rád förmed, akkor elköszönsz és mész tovább a következőhöz, előbb-utóbb el fogja valaki fogadni.

2018. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Erre már én is gondoltam, de ismerve párat, inkább nem teszem.

Indok: nem hordaná, max eladná. Szegeden is vannak hajléktalanok, és biztos kapott már mind nem egy kabátot, mégis mind 100 éves, retkes rongyokban jár. A koldulás nem menne úgy egy szép kabátban, rontaná az "üzletet".

2018. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
inkább ad nekem, én is csöves vagyok. am jo kabat? mennyit ér??
2018. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább add le a vöröskeresztnél, ha nem is egy hajleszt, de mást boldoggá tehetsz. Nekem is van egy télikabátom, én kiakasztom majd a szemetes mellé egy szatyorba vagy a ruhagyűjtőbe dobom. Amúgy akármit tettem ki, eddig minden pár órán belül gazdásodott.
2018. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is azt szoktuk csinálni, mint az utolsó. A használható holmikat bezsákozzuk és a kuka mellett/tetején hagyjuk. hamarabb elviszik, mint a szemetest .
2018. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!