Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonéves vagyok. Tizenéves...

Huszonéves vagyok. Tizenéves korom óta körülvesz a halál, mást is és én lihegem túl?

Figyelt kérdés

Eleve nagyszülők neveltek, így érzelmileg ők voltak a szüleim. Mindkettejüket eltemettük már, mindkettejük rákos megbetegedését végig kellett néznem.


2006-ban és 2008-ban temettünk sok embert.

2016 óta is egy ilyesmi "halálos" időszak tart: volt osztálytársam, volt ifis társam, egy távolabbi barátnőm.... A környezetemben is sokan gyászolnak.


2018. nov. 30. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az élet részéhez tartozik a halál.

Körülöttem is sok mindenki meghalt.A tévében és internetről is hallok/olvasok haláleseteket.Fiatalok és idősek egyaránt halnak meg.Én a legjobban a 20 éves ismerősömet sajnáltam aki nagyon élvezte az életet , 2015-ben halt meg.

2018. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó, a tévében persze, hogy sokat hallani...



Hanem más is jár úgy, hogy a fél családja plusz sok, vele egykorú ismerőse?

2018. nov. 30. 18:44
 3/14 Drazicc ***** válasza:

Erről 2arc "nekrológ" című száma jutott eszembe.

"...Azért elég sűrűn láthatsz virággal kezembe, kinek tűnne fel a kanyart a temető felé veszem be. Üres templom az úr háza teli a sátán imaháza, nem járok templomba eleget imádkozok kórházban. Sikerről gazdagságról filozófálnak a barmok értelmes mondatokat csak a temetőben hallok, mindenki hajt mintha csak a pénzek lenne alapja egy nap marad a barátokra... a halottak napja..."

2018. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2

Nekem is haltak meg már családtagjaim.

Korombeliek is haltak meg akiket ismertem.

2018. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Én is pár napja néztem egy családi fotót, ami 12 éve készült, és a 9 emberből 7 már nem él. Sajnos ahogy korosodunk, egyre több rokon, családtag, barát megy el, és egyszer csak azt veszed észre, hogy egyedül maradtál.
2018. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát nem szokatlan, hogy valakit ennyire intenzíven körülvesz a halál?
2018. nov. 30. 19:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem szokatlan.
2018. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6

Megszokott.

2018. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor a tízéves érettségi találkozón már 2-en-3-an fognak hiányozni? Magyarán nem lesznek velünk?
2018. nov. 30. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Az emberek meghalnak.Mindenki meghal előbb utóbb.Ezt kéne elfogadnod.Vannak akik fiatalon halnak meg,vannak akik idősen,utóbbiak a szerencsések.

2018. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!