Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom picit furcsa kèrdès...

Tudom picit furcsa kèrdès lessz de hogy legyek önző, magamnak való?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy tünik velem van a gond mert ha megismerek valakit próbálok segitőkèsz, barátságos lenni ès mindenbe támogatni de mindig pórul járok ès vagy kihasználnak vagy a hátsó szándèkot keresik? Megjártam már állítólagos baráttal, ismerössel ès lakó társal is kezdem feladni az emberekben vetett bizalmam :/
2018. nov. 30. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne bízz senkiben és ne legyél naiv. Kb 11 éves korom óta nem bízok a legtöbb emberbe, max ha már feltérképeztem magamba mit akar tőlem, miért, milyen hátsó szándékai lehetnek és mi a gyenge pontja amit szükség esetén kihasználhatok. Így azért lényegesen jobbak az esélyeim, és kevésbé esek pofára :D


Önző és magadnak való. Hát önző egyszerű, legyél önző és kész, nem tudom ezen mi olyan nehéz :D Magadnak való, szeretsz egyedül lenni vsgy inkább a társaságot szereted és keresed is? Ha az első,bakkor megint egyszerű, ha az utóbbi vagy akkor nem valószínű, hogy menni fog mivel akaratlanul is keresni fogod a társaságot, ha pedig kényszeríted magad az egyedüllétre akkor befordulsz és annak nem lesz jó vége. Nyilván ha szeretsz magad lenni akkor nem valószínű, hogy befordulnál (Persze van kivétel). Én szeretek egyedül lenni, de nem vagyok asszociális (legalábbis annyira nem :D)

2018. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!