Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mi mellett érvelnétek...

Ti mi mellett érvelnétek inkább ebben a kérdésben, és mivel?

Figyelt kérdés
Miért töltsük vagy ne töltsük fel elménket pl egy számítógépbe?
2018. nov. 30. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Életünkben vagy közvetlenül halálunk előtt?

Az elme az emlékeinket jelenti, vagy a tanult dolgokat, minden megszerzett információt, logikai mechanizmust, tulajdonságokat is?

Kik férhetnek hozzá, hogyan módosítható, megosztható-e másokkal?

Ha lenne egy ilyen lehetőség sajnos én mindenképp kipróbálnám mert állati kíváncsi vagyok, de azt hiszem nem használnám túlélésre, csak az infók tárolására, az emlékeket rendszeresen törölném, másoknak semmi köze azokhoz, legalábbis halálom után nem szeretném ha ott nézelődnének idegenek, azt meg semmi esetre sem szeretném ha csak a tudatom (az addigi összes gondolatom és a logikai kapcsolatok) tovább élne egy gépen. Szeretnék jól meghalni, túlzás lenne ha még ezt is elrontanám.

2018. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az elme ez esetben minden olyan dolgot jelent, amit te tudsz és tárolsz.

Tegyük fel, hogy csak te férhetsz hozzá és senki más.

2018. dec. 1. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben tökéletes memóriám lenne, ami nem jönne rosszul. Az önismeretet is fejlesztené, mint egy nagyon pontos napló. Úgyhogy mellette érvelnék. Egyedül az illetéktelenek hozzáférése aggasztana.
2018. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is inkább amellett tettem le álláspontomat, hogy kipróbálnám.
2018. dec. 2. 23:34
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ajánlatos feltölteni vagy lejegyezni mert tegyük fel történik egy baleseted vagy sztrók stb.... És a memóriád elveszted de ha ezeket visszaolvasod akkor megismerheted hogy milyen ember voltál azelőtt!
2018. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!