Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már így, na ezt...

Jártatok már így, na ezt hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Van egy Tv tartó üveges szekrényem..Ráborult valami Fanta,vagy édes lötty nem tudom,az üveges tetejére,amin a Tv van.Na most volt ott egy 2 decis pohár.Nem törölgettem le ezt,mondom ráér másnap.Vártam még 1 napot,majd mondom ha takarítok.Na most a pohár sziklaszilárdan ráfeszült az üvegre,gondolom a lötty miatt,meg se lehet mozdítani.Feszegetni nem akarom,mert eltörik a pohár,szanaszét vágja a kezemet.Most az egy dolog hogy miként válasszam szét a poharat az üvegtől,de mit csináltam ? Csak egy kicsi pálinkám volt itthon,és automatikusan ebbe a pohárba öntöttem.A gond az,hogy nagy a pohár,kevés benne a pálinka.Pohár nem mozdul,szívószálam meg nincs.Hogy nyerjem ki a pálinkát a pohárból,ha se kanalam,se semmim nincsen ?
2018. dec. 1. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

emeld az szekrénnyel együtt a szádhoz amikor iszod. Ez van haver, most emelgetheted az egész cuccot, de a pálesz nem mehet kárba. Legközelebb gondolkozol...

Vagy körbefújod alkoholos ablakmosóval, de az emelgetés jobban hangzik.

2018. dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Wd40
2018. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.Ezt nem lehet csak úgy emelgetni :) Nagy üveges tv tartó állvány.És úgy rajta van az a pohár,mintha ragasztóval lenne odarögzítve,nem is értem,próbáltam vízzel pacsmagolni,úgy se történik semmi.Lehet nem is Fanta folyt oda,nem tudom.
2018. dec. 1. 06:46
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Van üvegre fújható tisztítószer, az feloldja, legközelebb meg időben takaríts, látod, mivel jár a lustaságod.
2018. dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Elėg ėletkėptelen nő vagyazt meg kell hagyni
2018. dec. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

"Ráborult valami Fanta,vagy édes lötty nem tudom"

"Most az egy dolog hogy miként válasszam szét a poharat az üvegtől,de mit csináltam ?"


Szerezz valahonnét agyat, szívem. Ekkora egy életképtelen valakit, de komolyan...

2018. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom ahol van otthon pálinka de nincs kanál, ott akad egy öngyújtó. Szóval ha az üveget melegíted a pohár aljánál, a pálinka elpárolog, te meg ha jól fölé hajolsz be tudod inhalálni.
2018. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hajszárítóval?
2018. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!