Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van újévi fogadalmatok?

Nektek van újévi fogadalmatok?

Figyelt kérdés
Tervezitek hogy jövőre, 2019-ben pl mást fogtok csinálni? Nekem már legalább 3 van amit másképp fogok csinálni
2018. dec. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Van, megpróbálok többet sportolni és edzeni.


Bár valjuk be, az emberek elég nagy százaléka nem tartja be a fogadalmukat, ez csak egy hazugság saját maguknak. Az újév nem ad egy akaraterő löketet (Jó, persze vannak kivételek, mint mindenben :D), és általában az lesz mint máskor: Áh ráér holnap is.

2018. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb 19 éves korom óta listám szokott lenni arról, hogy miben szeretnék fejlődni (jellemileg és egyéb területeken), mit szeretnék elérni, mennyit szeretnék sportolni, kisebb-nagyobb célok, feladatok, mit szeretnék másképp csinálni (pl emberi kapcsolatok terén).


Egész jól szoktam teljesíteni.



Most pl a heti 3x1 óra mozgás van kitűzve (eddig jóval kevesebb volt a célkitűzésem, mondjuk teljesítettem is), hogy mindenképp váltsak munkahelyet, angolul érjem el a kommunikációképes szintet és döntsem el, akarom-e a felsőfokú nyelvvizsgát, gyakoroljam rengeteget a programozást és adatbáziskezelést a tanfolyam mellett, jöjjek ki a mostani idegbeteg, embergyűlölő, komor, depresszióközeli állapotomból.

Később az, hogy végre félre is tudjak tenni, kezdjek el végre ismét ismerkedni srácokkal, legyek ismét mosolygósabb...

Ja, meg jövőre is ki szeretnék próbálni új dolgokat.



Régebben azért kevesebb ilyen dolog volt bene, de hogy mosolyogjak többet, beszéljek kevesebbet (régen túl sokat beszéltem), legyek türelmesebb az emberekkel stb...



26/L

2018. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, csak remélem, hogy nem fogok semmi b×t csinálni a jövőben.
2018. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, a következő újévet is megélem.
2018. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leginkább éljem túl. Alapvetően nincsen semmi elvárásom, sem célom. Az eddigi tapasztalataim alapján úgysem tartom be őket.
2018. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!