Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szenteste hova lehetne menni...

Szenteste hova lehetne menni egy pár órára?

Figyelt kérdés

Dolgozom aznap de délután nem szeretnék hazajönni mert elég rossz itthon a légkör. Ebbe most nem mennék bele bővebben mert nem ez a lényeg.

Délután 4 és este 8 között hol lehetne eltölteni azt a pár órát Budapesten vagy környékén? Elsétálgatnék a Duna partján de valószínűleg elég hideg lesz.


2018. dec. 2. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom, mindegy, hogy mit.. akkor

Mozi utána valami kaja.

kaja-mozi-kaja

Nincs senki aki veled tartana?

2018. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kávézó, templomi koncert, mozi, pláza, sporthely,...
2018. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elvileg annyira hideg nincs, hogy ne lehetne sétálgatni.

De elmehetsz moziba, beülhetsz egy kávézóba vagy étterembe, megnézhetsz valamilyen múzeumot, szóval nem csak kinn a szabadban lehet eltölteni az idöt.

2018. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mozi nyitva van 24-én este? Mindjárt utánanézek.

Elvagyok egyedül, nem kell társaság. Köszi az ötletet!

2018. dec. 2. 10:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Mozi, pláza és múzeum nem lesz nyitva szenteste. Tehát december 24. estéről beszélünk.
2018. dec. 2. 10:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Éttermek, kávézók, teázok nyitva vannak ilyenkor is! Viszel magaddal egy könyvet vagy filmet a felefonodra és el tudod tölteni az idödet. (Csak néha rendelni kell valamit, egy-egy kávét vagy hasonlót, nem kell nagy dolog)
2018. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, most néztem, a belvárosban lesz nyitva pár étterem, egy finom vacsora nem árthat :) A Duna parti séta sem kizárt, de órákon át azért nem alternatíva. Köszi!
2018. dec. 2. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Templomba peldaul? Én ott leszek majdnem egész nap.
2018. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az is egy opció! Hogyhogy egész nap? :)
2018. dec. 2. 11:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak programok aznapra beütemezve, családoknak, fiataloknak stb, utána etelosztas szegényeknek, azt is a templom szervezi no meg éjféli mise.

Nekem a karácsony inkább lelki dolog nem vagyok nagy vallásos, szórakozni lehet máskor is.

2018. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!