Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy annyira rajongtatot valamiért?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok nagyon nagyon rajongok az utazgatasert a klubbokert es azt erzem ez az elet kell.

Megeshet hogy ezt par ev utan kinovom?


2018. dec. 3. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinövöd, amint rájössz, hogy nem tudod megteremteni rá a pénzt.
2018. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2018. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megeshet igen.


Én annyi évesen túrázni imádtam. Rossz volt, hogy alig találtam hozzá cimborákat, de sokszor mentem egyedül is. Az volt a vágyam, hogy az összes hazai túraútvonalat bejárjam, és külföldre is sokat menjek. Mármint külföldre is inkább túrázni. Bár a szimpla városnézéseket sem vetem meg, de a természet a mindenem....


Ez annyiban változott sok év alatt, hogy még mindig nagyon-nagyon szeretek túrázni, viszont már nem akarok minden utat bejárni. :)

Nagyon sok minden más is van az életben, amit szeretek csinálni, és egyszerűen nem jut mindenre idő. De lettek közben új hobbijaim, amit épúgy imádok. Például a növényket, szobanövényeket, a házi állatokat.... Már csak azért sem mehetek állandóan szabadidőmben túrázni, mert nem tudom sokáig felügyelet nélkül hagyni a növényeimet, és nem találok mindig pótgazdit az állataimnak....


Szóval nagyon-nagyon rajongok a túrázásért, de már nem őrülök bele attól, hogy tudom, kevesebbet mehetek most és a jövőben... :)

2018. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, autók és tuning.

Nem múlt el soha, gondolom már nem is fog. Mióta van lehetőségem a sajátomat építgetni azóta meg pláne

2018. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Huszonévesen imádtam focimeccsekre járni. Majdnem minden hétvégén meccsen voltam, volt, hogy 200 km-t is utaztam érte.

Most meg? 35 vagyok, és 10 éve voltam utoljára meccsen.

De mondok mást: régebben - országon belül - rengeteget tuaztam. Én voltam az az ember, akinek ha Sopronból Pestre kell valamiért menni, a következő vonaton már fent is voltam. Volt, hogy egyetemista húgom itthon hagyta a jegyzeteit, én másnap utána vittem.

Most már a szomszéd megyébe is meggondolom, hogy elvánszorogjak-e.

Igen, az ember változik. Van, hogy nagyon sokat. Ami ma az életed, az lehet, hogy 10 év múlva csak egy mellékes epizód lesz, és fordítva.

De egyébként: miért akarsz másmilyen lenni?

2018. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig ha nagyon rajongasz ezekért, akkor javaslom úgy keress majd munkát, hogy a hobbid legyen a munkád....

Pl. ha elmész idegenvezetőnek, akkor aztán utazhatsz... Vagy lehet pincér bármilyen klubban... Bármi, ami tetszene és megvan hozzá a képességed, érted....

Akkor benne maradsz ebben a világban, és nem fogod azt érezni, hogy nincs rá időd... :)

2018. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!