Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy fiatalabbnak néznek a korotoknál?

Figyelt kérdés
Lassan 31 évesen, még mindig sokszor 17-18-nak néznek. Sokáig nevettem rajta, és valahol még úgy éreztem jó is, de egyre inkább kezdek rájönni, hogy ismerkedésnél inkább hátrány, mint előny. Ki mit gondol erről?

2018. dec. 3. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

A szépségipar ebből él!

A nők ölnének érte!

2018. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Engem mindig annak néznek, leginkább azért, mert még mindig szinte gyermekarcom van, azt mondják. Jó érzéssel tölt el, amúgy sem érzem magam annyinak, amennyi az életkorom. ^_^


31/F

2018. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz mindenkinek a válaszokért, köszönöm.


#2 válaszoló: De nem érzed úgy, hogy emiatt kvázi "nem kezelnek egyenrangú félként" téged? Nekem is iszonyú gyerekarcom van, vékony is vagyok (gyors az anyagcserém, hiába eszek, és szeretek is enni) arcszőrzetet sem tudok növeszteni normálisat. Nyilván vannak előnyei is ennek, de ismerkedés tekintetében én nem látom...

2018. dec. 3. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Engem néha zavar, ez most sznobnak tűnhet de engem zavar hogy mindenki letegez, már abban a korban vagyok aminél azért elvárnám hogy ne úgy beszéljenek velem mint egy serdülővel. Főleg hogy én megadom más felnőtteknek a tiszteletet.
2018. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
20 évesen zavart, hogy 15-nek néznek. Most 30 felett már örülök neki, hogy jóval fiatalabbnak látszom! Addig jó, amíg nem néznek idősebbnek :)
2018. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Azt én is tapasztalatom, hogy nem vesznek mindig komolyan. De ennek is az előnyös oldalát nézem. Sokkal könnyebb jó benyomást tennem, mert sok mindent nem néznének ki belőlem, amit mástól meg alapban elvárnak.
2018. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

46 F vagyok és le 35éveseznek sokan,


Nem zavar :D

2018. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Akkor zavar amikor lenézően, gyerekesen beszélnek hozzám. 25 vagyok de max 17nek szoktak nézni.
2018. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Én kifejezetten örülök neki, és ez mindig így volt.
2018. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Engem nagyon zavar. Egy korombeli nő mellett kb kislánynak nézek ki. Úgy irigylem azokat akik nőiesebbek.

24 vagyok, kb 16-nak szoktak nézni. Dohányboltban mikor buszjegyet akartam venni, megkérdezte az eladó hogy elmúltam-e 18. Állásinterjún is mindig rácsodálkoztak. Múltkor a sparban vettem egy energiaitalt,a pénztáros úgy nézett rám, azt hittem meg fogja említeni,hogy fiatal vagyok ehhez is. Alkoholt meg sem próbálok venni. Nyáron egyik barátnőmmel egy alkoholos koktélt ittunk délután, elkérték a személyimet... Egy idő után fárasztó és kínos ez. Nekem ugyan van barátom, de mivel az utcán is gondolom kiskorúnak néznek, a velem egykorú férfiak észre sem vennének.

24N

2018. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!